بدون نظر
 
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رشتخوار:
خبازان شهرستان رشتخوار در جهت افزایش کیفیت نان با هم رقابت می‌کنند
تاریخ انتشار : ۱۹ تیر ۱۳۹۸ در ۰۹:۲۷
 
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رشتخوار از برگزاری یک دوره مسابقه بین خبازان این شهرستان در جهت افزایش کیفیت و جلوگیری از هدر رفت نان خبر داد.

به گزارش چهل ماه نیوز، علیرضا پایدار رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رشتخوار، از اجرای مرحله ی مقدماتی مسابقه بین خبازان شهرستان با همکاری اداره صنعت معدن، اتاق اصناف و اتحادیه خبازان این شهرستان خبر داد .

وی در همین رابطه افزود: ۱۰ نفر از برندگان این مسابقه امروز چهار شنبه ۹۸/۴/۱۹ با یکدیگر رقابت می کنند که در نهایت از سه خباز برتر در این مسابقات تقدیر خواهد شد و نفر اول این مسابقات به مرحله ای استانی که در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی می باشد، راه می یابد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رشتخوار هدف از برگزاری این مسابقه را ایجاد انگیزه بین خبازان این شهرستان در جهت ارتقاء کیفیت نان و جلو گیری از هدر رفت نان عنوان کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
خبازان شهرستان رشتخوار در جهت افزایش کیفیت نان با هم رقابت می‌کنند تحویل یک بهله دلیجه مصدوم و یک قطعه بادخورک به نمایندگی محیط زیست در رشتخوار مقدار ۷۵۰۰ کیلوگرم پیله تر در رشتخوار تولید شده است طرح مثلث توسعه اقتصادی در شهرستان رشتخوار ۲۱۹۴ شغل جدید ایجاد خواهد کرد ایستادگی و مقاومت بهترین گزینه در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان است آغاز كلاس‌هاى تابستانه آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار+ تصاویر ۱۷ هزار تن گندم از کشاورزان رشتخواری خریداری شده است ۱۹ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند در رشتخوار اهدا شد شنای جوانان رشتخواری همچنان در استخر وعده‌های مسئولان پذيرش نیروی قراردادی کارشناس بهداشت محیط در شهرستان رشتخوار ۶۰۰ تن گندم احتکاری در شهرستان رشتخوار کشف شد قاضی ما باید مردمی، عالم و اهل بصیرت باشد