بدون نظر
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رشتخوار:
توسعه فعالیت‌های قرآنی جوانان و نوجوانان مهمترین هدف اداره تبلیغات اسلامی در رشتخوار است
تاریخ انتشار : ۰۲ تیر ۱۳۹۸ در ۱۰:۳۸
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رشتخوار گفت: یکی از مهمتریت اهداف سازمان تبلیغات اسلامی در سطح شهرستان رشتخوار اهتمام به توسعه فعالیت های قرآنی در بیبن جوانان و نوجوانان است، که انشالله با همکاری تشکل های مردمی، جامعه روحانینت و مسئولین بتوانیم فعالیت‌های قرآنی را در بین جوانان و نوجوان به نحوی شایسته گسترش دهیم.
به گزارش چهل ماه نیوز، حجت‌الاسلام حسینعلی آذر شیب رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رشتخوار، صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ما با توجه به اول تیر ماه سالروز تاسیس اداره تبلیغات اسلامی در تیرماه ۱۳۶۰ به فرمان رهبر کبیر انقلاب اسلامی گفت: برنامه های تبلیغات اسلامی با تبیین بیانیه گام دوم انقلاب بنا است، اجرا و دنبال شود، که تمام تلاش ما در جهت اجرایی شدن این مهم در سطح شهرستان رشتخوار است.

وی با اشاره به اینکه کار و مدیریت جهادی مهمترین هدف و اصل در تبلیغات اسلامی است، افزود: برخی اوقات بردن کلمه جهادی به گمان برخی یعنی کار رایگان کردن است، که هیچگاه این مطلب اینگونه نیست، کار جهادی یعنی رسیدن به هدف و نهایی کردن کار موردنظر است، که یقینا رساندن کار به نتیجه مورد نظر خیرات و برکات فراوانی را هم در حال و هم در آینده برای شخص و جامعه به دنبال خواهد داشت.

حجت الاسلام آذرشیب با تاکید بر اینکه وجود روحانیت و انجام فعالیت‌های دینی، مذهبی، و فرهنگی باعث کاهش آسیب های اجتماعی می شود، اظهار داشت: ما در هر نقطه از شهرستان که روحانی و طلبه مستقر داشتیم، آسیب‌های اجتماعی در آن نقطه از شهرستان کاهش بسیار چشمگیری داشته است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان رشتخوار در ادامه همین مطلب، افزود: هم اکنون ۱۷ روحانی از طرف اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رشتخوار در سطح روستاهای این شهرستان فعالیت های دینی، مذهبی و فرهنگی را دنبال می کنند.

وی در ادامه با توجه به ظرفیت های موجود در سطح این شهرستان به برنامه ریزی هرچه بیشتر جهت تعامل با جامعه نخبگانی اعم از حوزوی و دانشگاهی در این شهرستان تاکید کرد و یاداور شد: استفاده از تجربیات جامعه نخبگانی اعم از حوزوی و دانشگاهی می‌تواند در بسیاری از آسیب های اجتماعی در حوزه‌های مختلف راهگشا باشد.

حجت‌الاسلام آذرشیب در ادامه با اشاره به کمک گرفتن از تشکل های مردمی در جهت پیشبرد هر چی بهتره برنامه های فرهنگی و مذهبی در سطح این شهرستان گفت: در سازمان تبلیغات اسلامی بنای بر کار یک طرفه نیست، استفاده از تشکل‌های مردمی باعث پیشبرد برنامه های فرهنگی و مذهبی در شهرستان می شود.

وی در پایان با تاکید بر اهمیت موضوع فعالیت های قرانی در این شهرستان گفت: یکی از مهمترین اهداف سازمان تبلیغات اسلامی در سطح شهرستان رشتخوار اهتمام به توسعه فعالیت های قرآنی در بین جوانان و نوجوانان است، که انشالله با همکاری تشکل های مردمی، جامعه روحانیت و مسئولین بتوانیم فعالیت‌های قرآنی را در بین جوانان و نوجوان به نحوی شایسته گسترش دهیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
توسعه فعالیت‌های قرآنی جوانان و نوجوانان مهمترین هدف اداره تبلیغات اسلامی در رشتخوار است مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار معرفی شد قدرت نظامی امروز کشور با مقاومت و ایستادگی به دست آمده است پرداخت بیش از ۷۰۰ میلیون ریال زکات گندم و جو در رشتخوار اقتصاد و فرهنگ امروز حربه دست دشمنان شده است روسای جدید شبکه بهداشت و درمان و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رشتخوار معرفی شدند کسب ۷ مدال رنگارنگ توسط هاپکیدو کاران نوجوان شهرستان رشتخوار در مسابقات استانی ثبت اسناد و املاک رشتخوار در انتظار تحقق وعده‌های مسئولان هدف عربستان سعودی با جمع کردن کشورهای ضعیف عربی، ایجاد موج ایران هراسی است/برخی با تشکیل اتاق فکر و فرستادن کاندیدهای مختلف به دنبال رسیدن به اهداف خود هستند «شینزوآبه» با حضرت آیت الله خامنه‌ای دیدار و گفتگو کرد گزارش جهرمی از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در حد یک پاورپوینت است/ احتمالا شبکه ملی را با خدمات الکترونیک اشتباه گرفتند! سرپرست اصلاح‌طلب آموزش و پرورش صفحه اینستاگرام خود را بست+عک