به گزارش چهل ماه نیوز؛ مسعود تقی زاده رئیس اداره مخابرات شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار ما از در دستور کار قرار گرفتن تقویت آنتن دهی اپراتور همراه اول در روستاهای حقناباد، فاضلمند، بندازبک و چاهشورک در بخش جنگل شهرستان رشتخوار خبر داد.

وی در همین رابطه با تقدیر از پیگیری های نماینده شهرستان با تأکید بر اینکه با اجرای این طرح رفع مشکل آنتن دهی تلفن همراه اول در روستاهای بخش جنگل شهرستان رشتخوار برطرف خواهد شد، اظهار داشت: با توجه به انجام کار تملک زمین کار نصب و راه‌اندازی سایت BTS همراه اول به‌منظور بهبود آنتن دهی تلفن همراه در روستاهای حقناباد، فاضلمند، بندازبک و چاهشورک شهرستان رشتخوار در دست اقدام قرار گرفت.
رئیس مخابرات شهرستان رشتخوار یادآور شد: روستای جنت‌آباد نیز به‌زودی از نسل سه و چهار اینترنت جهت استفاده از دیتای موبایل که همزمان با سایت‌های BTS عملیاتی می شود، بهره‌مند خواهد شد.

وی همچنین از اجرای چندین طرح سایت BST جهت تقویت آنتن دهی در روستاهای شهرستان رشتخوار و بهره مندی چندین روستای پرجمعیت این شهرستان از اینترنت نسل های ۳ و ۴ همراه در آینده نزدیک  خبر داد.

انتهای پیام/