بدون نظر
 
توسط دوستداران محیط زیست صورت گرفت؛
تحویل یک بهله دلیجه مصدوم و یک قطعه بادخورک به نمایندگی محیط زیست در رشتخوار
تاریخ انتشار : ۱۸ تیر ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۵
 
سرپرست اداره محیط زیست شهرستان رشتخوار از تحویل یک بهله دلیجه مصدوم و یک قطعه بادخورک به نمایندگی محیط زیست این شهرستان توسط دوستداران محیط زیست خبر داد.

به گزارش چهل ماه نیوز، جواد گلچین سرپرست نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به استقبال خوب شهروندان این شهرستان در طرح‌های همیاری محیط زیست گفت: در پی تحویل پرنده مصدوم اقدامات درمانی با همکاری شبکه دامپزشکی شهرستان انجام پذیرفت.

گلچین ضمن تشکر از شبکه دامپزشکی این شهرستان و دوستداران محیط زیست در این خصوص افزود : این نمایندگی در تمام ساعات شبانه روز آماده فعالیت در حوزه امداد و نجات و جلوگیری از تخلفات شکار و صید غیر قانونی حیات وحش در سطح شهرستان می باشد.

وی در پایان از همشهریان عزیز در سرتاسر شهرستان رشتخوار خواست که در صورت برخورد با چنین مواردی این اداره را با شماره تماس ۰۵۱-۵۶۲۲۲۶۳۶ مطلع سازند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تحویل یک بهله دلیجه مصدوم و یک قطعه بادخورک به نمایندگی محیط زیست در رشتخوار مقدار ۷۵۰۰ کیلوگرم پیله تر در رشتخوار تولید شده است طرح مثلث توسعه اقتصادی در شهرستان رشتخوار ۲۱۹۴ شغل جدید ایجاد خواهد کرد ایستادگی و مقاومت بهترین گزینه در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان است آغاز كلاس‌هاى تابستانه آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار+ تصاویر ۱۷ هزار تن گندم از کشاورزان رشتخواری خریداری شده است ۱۹ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند در رشتخوار اهدا شد شنای جوانان رشتخواری همچنان در استخر وعده‌های مسئولان پذيرش نیروی قراردادی کارشناس بهداشت محیط در شهرستان رشتخوار ۶۰۰ تن گندم احتکاری در شهرستان رشتخوار کشف شد قاضی ما باید مردمی، عالم و اهل بصیرت باشد ۲ مصدوم در واژگونی ۲ خودروی وانت نیسان در رشتخوار