بدون نظر
 
امام جمعه رشتخوار:
ایستادگی و مقاومت بهترین گزینه در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان است
تاریخ انتشار : ۱۴ تیر ۱۳۹۸ در ۱۴:۴۷
 
امام جمعه شهرستان رشتخوار گفت: ما امروز با ایستادگی و مقاومت به خیلی از چیزها رسیده ایم، حرف مردم ما امروز از تشکل‌های مختلف این است، که باید در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان مقاومت کنیم و مقاومت بهترین گزینه است.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت‌الاسلام حسن جهانشیری امام‌جمعه شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی بن ابیطالب شهر رشتخوار با گرامیداشت سالروز ولادت حضرت معصومه سلام‌الله، روز دختر و تبریک و گرامیداشت فرارسیدن چهاردهم تیرماه روز دهیاران و شهرداران، گفت: امیدواریم با پیگیری جدی مسئولان به زودی شاهد برطرف شدن مشکلات موجود در سطح شهرداری‌ها باشیم.

 

حجت‌الاسلام جهانشیری در ادامه با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه بااینکه مشکل آمریکا با اصل جمهوری اسلامی ایران است، افزود: ما امروز با ایستادگی و مقاومت به خیلی از چیزها رسیدیم، حرف مردم ما امروز از تشکل‌های مختلف این است، که باید در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان مقاومت کنیم و مقاومت بهترین گزینه است.

 

وی در ادامه همین مطلب، افزود: اگر مقاومت را بخواهیم با سازش مثال بزنیم قطعاً مقاومت بهتر از سازش است، ما اگر در مشکلاتی که هست و در زیاده‌خواهی‌های که اروپا و آمریکا و آلمان دارند به خط‌مشی‌هایی که مقام معظم رهبری تبیین فرمودند، گوش دهیم قطعاً آمریکا و عیادی آن‌ها هیچ غلطی نخواهند، توانست بکند.

 

خطیب نماز جمعه شهرستان رشتخوار با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری، در رابطه با کسانی که هنوز امیدوار، به تکیه به غرب و آمریکا می اظهار داشت: مشکلاتی که بین ما به آمریکا است قابل‌حل شدن نیست خروج آمریکا از برجام و عمل نکردن به تعهدات خود و عمل نکردن اروپا به تعهداتشان جای هیچگونه سازش را نمی‌گذارد.

 

وی با اشاره به این‌که دشمن، همیشه دشمن است، یادآور شد: دشمن به دنبال دور زدن مسلمانان برای رسیدن به اهداف خود است و ما باید در این میان همیشه آماده مبارزه با دشمن باشیم.

 

وی در رابطه با سخنان رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران در رابطه با اینکه داشتن زندگی فقیرانه بهتر از دست‌درازی جلوی بیگانگان و دشمنان است، افزود: ما اگر آرمان‌های امام  رحمت‌الله را امروز عملی کنیم قطعاً، آمریکا و ایادی آن‌ها هیچ غلطی نخواهند توانست بکنند.

 

امام جمعه رشتخوار در رابطه با وضعیت انتخابات در سال ۹۸ افزود: این انتخابات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چراکه ما امروز در گام دوم انقلاب هستیم، برای اینکه گام دوم انقلاب را محکم برداریم باید به فرمایشات مقام معظم رهبری گوش فرا دهیم، مدیریت و راهبرد گام دوم انقلاب با جوانان انقلابی است، این انتخابات یک بازتاب جهانی و غیر ایرانی نیز خواهد داشت ترامپ برای انتخابات جدید به دنبال ایجاد توافق با ایران است.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ایستادگی و مقاومت بهترین گزینه در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان است آغاز كلاس‌هاى تابستانه آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار+ تصاویر ۱۷ هزار تن گندم از کشاورزان رشتخواری خریداری شده است ۱۹ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند در رشتخوار اهدا شد شنای جوانان رشتخواری همچنان در استخر وعده‌های مسئولان پذيرش نیروی قراردادی کارشناس بهداشت محیط در شهرستان رشتخوار ۶۰۰ تن گندم احتکاری در شهرستان رشتخوار کشف شد قاضی ما باید مردمی، عالم و اهل بصیرت باشد ۲ مصدوم در واژگونی ۲ خودروی وانت نیسان در رشتخوار ۲۳ هزار نفر تحت پوشش طرح غربالگری فشار خون در رشتخوار قرار گرفتند مراسم تکریم مدیر اسبق آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار برگزار شد توسعه فعالیت‌های قرآنی جوانان و نوجوانان مهمترین هدف اداره تبلیغات اسلامی در رشتخوار است