بدون نظر
 
امام جمعه رشتخوار:
اولویت استخدام در شهرستان رشتخوار استفاده از نیروهای بومی باشد
تاریخ انتشار : ۲۱ تیر ۱۳۹۸ در ۱۴:۲۲
 
امام جمعه شهرستان رشتخوار با درخواست از مسئولین، گفت: با توجه به ظرفیت موجود در سطح شهرستان رشتخوار و بهره مندی از نیروهای انقلابی، جوان، متخصص و مومن لازمه کار و پیشرفت در زمینه های مختلف در سطح شهرستان روی آوری و استفاده از نیروهای بومی در پست های مختلف است.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور این هفته نمازگزاران مسجد علی ابن ابی طالب شهر رشتخوار با گرامیداشت سالروز تاسیس شورای نگهبان در ۲۶ تیرماه به فرمان امام (ره) گفت: یکی از وظایف شورای نگهبان نظارت بر قانون گزاری است، شورای نگهبان باید نظارتی دقیق داشته باشد، که اتفاقی بر علیه کشور نیفتد.

وی در ادامه افزود: کار و نظارت شورای نگهبان به نحوه و صورت های مختلف در بیشتر کشورهای دنیا امروز دنبال می‌شود و اینگونه نیست که برخی اعلام می‌کنند که اسلام و تشیع در این رابطه سخت گیر است.

حجت الاسلام جهانشیری در ادامه با تاکید بر اینکه داشتن وحدت و انسجام باعث پیروزی در هر انتخاباتی است، اظهار داشت: یکی از کارهایی که شورای نگهبان و زیر مجموعه شورای نگهبان انجام می دهد، اینکه قانون را برای مردم تفسیر میکنند، که این قانون دارای چه فواید و چه مضراتی است.

امام جمعه شهرستان رشتخوار در ادامه با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در رابطه با اهمیت انتخابات امسال نیز گفت: با توجه به قرار گرفتن در چهل سالگی دوم انقلاب و از طرفی برداشتن گامی محکم در ابتدای چهل سال دوم انقلاب انتخابات پیش رو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

وی در ادامه ضمن درخواست از مسئولین در جهت جذب نیروهای بومی در بحث استخدامی ادارات و نهادهای این شهرستان گفت: با توجه به ظرفیت موجود در سطح شهرستان رشتخوار و بهره مندی از نیروهای بومی مومن و متخصص لازمه کار و پیشرفت در زمینه های مختلف در سطح شهرستان روی آوری و استفاده از نیروهای بومی در پست های مختلف است، جراکه حضور نیروی غیربومی پس از گذشت چند ماه تنها باعث مواجه شدن با درخواست انتقال به شهر خودش خواهد بود.

امام جمعه رشتخوار با درخواست از اشخاصی که معوقات پرداختی به بانک های شهرستان دارند، گفت: پرداخت معوقات بانکی موجبات استفاده مجدد از این تسهیلات را برای افراد نیازمند فراهم میکند.

وی همچنین با گرامیداشت سالروز تاسیس بهزیستی و تبریک این روز به کارکنان این نهاد در سطح شهرستان رشتخوار گفت: خیرین نسبت به کمک به خانواده های بی سرپرست و معلولین در سطح شهرستان اهتمام بیشتری داشته باشند، چرا که دنبال کردن این اقدام زیبا، رضای خداوند را هم در دنیا و هم در آخرت به دنبال خواهد داشت.

حجت السلام جهانشیری در پایان خواستار رسیدگی سازمان ها و جوامع بین المللی به وضعیت آیت الله شیخ زکزاکی رهبر شیعیان نیجریه شد، و یادآور شد: آیت الله شیخ زکزاکی از شاگردان امام (ره) بود که با ایمان و اعتقاد بزرگ خود توانست میلیون ها نفر را دعوت به دین اسلام و تشیع کند، ایت الله شیخ زکزاکی در سال ۹۳ به دست ارتش ظالم نیجریه دستگیر شد، که امروز در وضعیت جسمی بدی بسر می‌برد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اولویت استخدام در شهرستان رشتخوار استفاده از نیروهای بومی باشد جدال مردم با کم آبی در برخی از روستاهای رشتخوار رسالت اصلی شورای نگهبان صیانت و پاسداری از آرای مردم است خبازان شهرستان رشتخوار در جهت افزایش کیفیت نان با هم رقابت می‌کنند تحویل یک بهله دلیجه مصدوم و یک قطعه بادخورک به نمایندگی محیط زیست در رشتخوار مقدار ۷۵۰۰ کیلوگرم پیله تر در رشتخوار تولید شده است طرح مثلث توسعه اقتصادی در شهرستان رشتخوار ۲۱۹۴ شغل جدید ایجاد خواهد کرد ایستادگی و مقاومت بهترین گزینه در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان است آغاز كلاس‌هاى تابستانه آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار+ تصاویر ۱۷ هزار تن گندم از کشاورزان رشتخواری خریداری شده است ۱۹ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند در رشتخوار اهدا شد شنای جوانان رشتخواری همچنان در استخر وعده‌های مسئولان