بدون نظر
 
امام جمعه رشتخوار:
انگلستان خبیث فقط در ظاهر پایبند به تعهدات برجام است
تاریخ انتشار : ۲۸ تیر ۱۳۹۸ در ۱۴:۲۷
 
امام جمعه شهرستان رشتخوار با اشاره به توقیف نفتکش ایرانی توسط انگلیسی ها، گفت: انگلیسی های خبیث در ظاهر بحث پایبندی به تعهدات برجام را دنبال می‌کنند، آنها در واقع با نزدیک کردن خود به آمریکا به دنبال پیشبرد اهداف خود هستند.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته  مسجد علی ابن ابی طالب شهر رشتخوار با تبریک هفته بهزیستی و گرامیداشت چهلمین سالروز برپایی نماز جمعه در کشور با تاکید ب راینکه باید قدردان خانواده شهدا و جانبازان باشیم، گفت: باید جهت گیری های انقلابی در کشور حمایت شوند، داشتن روحیه انقلابی باعث پیشرفت کشور در زمینه های مختلف است.

وی در ادامه افزود: ما امروز در شرایطی قرار داریم که قابل توجه دشممن و استکبار جهانی قرار گرفته ایم، باید دست از پا خطا نکنیم و در تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری غافل نشویم.

وی با تاکید بر اینکه نتیجه حمایت از جریانات انقلابی به ماندگاری انقلاب کمک می‌کند، اظهار داشت: شتاب در پیشرفت کشور و زحمات و تلاش جوانان عزیزمان در عرصه های مختلف امروز نتیجه داد، امروز از نتایج و محصولات جوانان در کشور استقبال می‌شود.

حجت السلام جهانشیری افزود: ما اگر امروز ایستادگی و مقاومت کنیم، طبق فرمایشات امام راحل، و رهبر معظم انقلاب قطعا نتیجه خواهیم گرفت.

 

خطیب نماز جمعه شهرستان رشتخوار با اشاره به حرکت خبیثانه انگلیس در توقیف نفتکش ایرانی گفت: انگلیسی های خبیث که در ظاهر بحث پایبندی به تعهدات برجام را دنبال می‌کنند، با جسارت نفتکش ایران را متوقف کردند، انگلستان با نزدیک کردن خود به آمریکا به دنبال پیشبرد اهداف خود است.

 

انتها پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
انگلستان خبیث فقط در ظاهر پایبند به تعهدات برجام است مردم باید بدانند، با رای خود سرنوشت خود را رقم می زنند/ مردم نمایندگانی را انتخاب کنند که کارآمد باشند ۳ مصدوم و یک فوتی بر اثر برخورود شدید خوردوی سواری نیسان با تریلی در رشتخوار سفارش ۳۰ هزار قطعه ماهی، جهت پرورش در استخرهای ذخیره آب شهرستان رشتخوار تقویت آنتن‌دهی همراه اول در روستاهای بخش جنگل رشتخوار در دستور کار قرار گرفت ۵۷۰ هزار هکتار جنگل کویری در خراسان رضوی ایجاد شده است رشتخوار یکی از بحرانی ترین دشت های خراسان رضوی از لحاظ منابع آبی است نخستین همایش خادمیاران نوجوان رضوی شهرستان رشتخوار برگزار شد+ تصاویر بانوان شهرستان رشتخوار سمبل و نماد زن انقلابی هستند اولویت استخدام در شهرستان رشتخوار استفاده از نیروهای بومی باشد جدال مردم با کم آبی در برخی از روستاهای رشتخوار رسالت اصلی شورای نگهبان صیانت و پاسداری از آرای مردم است