بدون نظر
 
فرماندار شهرستان رشتخوار:
طرح مثلث توسعه اقتصادی در شهرستان رشتخوار ۲۱۹۴ شغل جدید ایجاد خواهد کرد
تاریخ انتشار : ۱۷ تیر ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۳
 
فرماندار شهرستان رشتخوار گفت: با اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی تا کنون تفاهم‌نامه 34 طرح در سطح این شهرستان منعقد و پیش بینی‌ می‌شود، در این راستا بیش از 2194 شغل جدید در این شهرستان ایجاد شود.

به گزارش چهل ماه نیوز، خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته در رابطه با اقدامات مثلث توسعه اقتصادی در این شهرستان صبح امروز به خبرنگار ما گفت: در راستای برنامه ریزی جهت ایجاد کسب و کار و اشتغال جوانان، تفاهم نامه سرمایه گذاری با مبلغ ۳۳۱ میلیارد تومان با پیش بینی اشتغال ۲۱۹۴ نفر در رشتخوار منعقد شده است.

وی در ادامه افزود: از ۳۴ طرح اجرای در برنامه مثلت توسعه اقتصادی شهرستان رشتخوار، ۲۲ طرح صنعتی، ۷ طرح کشاورزی و ۵ طرح خدماتی  می‌باشد.

فرماندار رشتخوار همچنین در رابطه با نحوه برنامه ریزی و اجرای این طرح گفت: شهرستان رشتخوار از بین ۵۹ معین اقتصادی در استان خراسان رضوی در بحث مثلث توسعه اقتصادی رتبه نخست استان را در این طرح کسب کرده است.

وی در ادامه اظهار داشت:با کمک معین اقتصادی شهرستان ۱۳ دستگاه ماشین آلات سنگین کار تسطیح جاده های بین مزارع بخش جنگل که خواسته دیرینه کشاورزان بوده است را اجرا می کنند، همچنین ۱۶ صندوق خرد روستایی در حوزه سپاه پاسداران و الباقی در حوزه بخشداریها در روستاها راه اندازی شده است و درخصوص پروژه های فولادی شهرستان انشالله در شهریورماه جاری و هفته دولت شاهد افتتاح پروژه عظیم فولاد قائم امید نور رشتخوار که خواسته بحق مردم و جوانان عزیز هست، باشیم.

وی در پایان یاداور شد: از طرح های دیگر اجرای توسط معین اقتصادی این بوده که بناست تعدادی دام داشتی از افغانستان وارد کشور شود و توسط دستگاه های اجرایی جهاد کشاورزی و نهاد حمایتی کمیته امداد توزیع شود و با توجه به اینکه شغل اصلی مردم این منطقه کشاورزی و دامداری است انشالله بتوانیم اشتغال پایداری را برای مردم بوجود آورده و از برکات معین اقتصادی بهره مند شویم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
طرح مثلث توسعه اقتصادی در شهرستان رشتخوار ۲۱۹۴ شغل جدید ایجاد خواهد کرد ایستادگی و مقاومت بهترین گزینه در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان است آغاز كلاس‌هاى تابستانه آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار+ تصاویر ۱۷ هزار تن گندم از کشاورزان رشتخواری خریداری شده است ۱۹ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند در رشتخوار اهدا شد شنای جوانان رشتخواری همچنان در استخر وعده‌های مسئولان پذيرش نیروی قراردادی کارشناس بهداشت محیط در شهرستان رشتخوار ۶۰۰ تن گندم احتکاری در شهرستان رشتخوار کشف شد قاضی ما باید مردمی، عالم و اهل بصیرت باشد ۲ مصدوم در واژگونی ۲ خودروی وانت نیسان در رشتخوار ۲۳ هزار نفر تحت پوشش طرح غربالگری فشار خون در رشتخوار قرار گرفتند مراسم تکریم مدیر اسبق آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار برگزار شد