بدون نظر
 
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در نیروی انتظامی شهرستان رشتخوار؛
تیر دشمن در رابطه با معامله قرن به سنگ خواهد خورد
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ در ۱۵:۲۳
 
سخنران راهپیمایی روز قدس در رشتخوار گفت: امروز اسرائیل از لحاظ نظامی دارای آن ارتش که به آن اتکا کنند، دیگر نیست، ارتش اسرائیل امروز جرات یک لحظه فکر کردن و حمله به حزب الله و مردم فلسطین را ندارد، چراکه پاسخ های اخیر جبهه مقاومت جرات و فکر حمله مجدد را از اسرائیل گرفته است.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام مجید صادقی مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی انتظامی شهرستان رشتخوار ظهر امروز در حاشیه راهپیمایی روز قدس در جمع مردم روزه دار شهرستان رشتخوار با اشاره به اینکه امروز دشمن نقشه ها و برنامه ریزی های متفاوتری نسبت به گذشته دارد، گفت: نظام جمهوری اسلامی ایران این رمز را به کل دنیا داد که می‌شود در مقابل مستکبران جهان ایستاد، وقتی یاران مومن، انقلابی و اسلامی در کنار یک رهبر فقیه باشند، این رهبر می‌توانند با تعداد کم در مقابل دشمن پیروز شود،

وی در ادامه با اشاره به اینکه امروز نابودی اسرائیل کام تمام مردم مسلمان دنیا را شیرین خواهد کرد، اظهار داشت: قبله اول مسلمانان بیت المقدس بوده است، باید قبله اول مسلمانان به مسلمانان بازگردد، امروز در دوران ریاست جمهوری آمریکا هر روز یک ایده احمقانه و جدید را از رئیس جمهور این کشور می بینیم.

حجت الاسلام صادقی با تاکید براینکه ایران اسلامی هدف اصلی امروز دشمن است، یاداور شد: معامله قرن، بحث امروز و دیروز دشمن نیست، اینها روی این موضوع هزینه کار و برنامه‌ریزی زیادی کردند، تا بتوانند این موضوع را به نحوی امروز عملی کنند.

 

وی در رابطه با برنامه ریزی آمریکا و اسرائیل در جهت پیشبرد اهداف شیطانی و زیرکانه خود در رابطه با معامله قرن، گفت: از جمله کارهایی که آمریکا در جهت زمینه سازی این طرح انجام داده است، عادی سازی روابط بین اسرائیل با کشورهای مسلمان نشین منطقه در خلیج فارس است، چراکه با ایجاد این موقعیت می تواند به مردم دنیا بگوید، اگر اسرائیل بد است، چرا عربستان و کشورهای مسلمان دیگر با این کشور ارتباط دارند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در نیروی انتظامی شهرستان رشتخوار گفت: امروز دشمن هر برنامه ریزی که انجام می دهد برای ضربه جمهوری اسلامی ایران است چرا که امروز پشتوانه مردم مظلوم و مسلمانان جهان تنها ایران اسلامی است.

 

وی با اشاره به اینکه خروج از برجام در عمل چیزی برای ما نداشت، گفت: ما به تمام تعهدات خود در برجام عمل کردیم، اما آنها به ۱۰ درصد تعهدات خود عمل نکردند، رئیس جمهور آمریکا زمانی که از برجام خارج شد، کارشناسان آمریکایی به او گفته بودند که خروج از برجام و تحریم های شدید علیه این کشور و فشار ها و درگیر شدن ایران از داخل مقدمات معامله قرن را فراهم می‌کند.

 

حجت اسلام صادقی با تاکید براینکه تیر دشمن در رابطه با معامله قرن به سنگ خواهد خورد. یادآور شد:  امروز اسرائیل از لحاظ نظامی دارای آن ارتش که به آن اتکا کنند دیگر نیست، ارتش اسرائیل امروز جرات یک لحظه فکر کردن و حمله به به حزب الله و مردم فلسطین را ندارد، چراکه پاسخ های اخیر جبهه مقاومت جرات و فکر حمله مجدد را از اسرائیل گرفته است.

وی با اشاره به اینکه امروز اندیشه مقاومت دست برتر جبهه مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی نیز افزود: ماده روحیه مقاومت آغاز راهپیمایی بازگشت است، کسانی که برای معامله قرن برنامه‌ریزی می‌کنند بهتر است دنبال مشکلات کشورهای خود باشند، امروز آمار خودکشی‌در لشکر اسرائیل زیاد شده است، یکی از برتری های دیگر فلسطین  رشد جمعیت این کشور نسبت به اسرائیلی ها است.

 

وی در پایان با اشاره به اینکه برخی امروز در تلاش برای مذاکره با آمریکا و اروپایی هستند، افزود: وقتی ما امروز پشتوانه محکمی برای مظلومان و دیگر مسلمانان جهان هستیم، چگونه دنبال کمک گرفتن از دیگران باشیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تیر دشمن در رابطه با معامله قرن به سنگ خواهد خورد راهپیمایی روز قدس با حضور پرشور مردم ولایی و روزه دار شهرستان رشتخوار+تصاویر والیبال جام رمضان شهرستان رشتخوار مرحله نیمه نهایی+تصاویر امام‌جمعه کازرون به ضرب چاقو کشته شد محتوای نامه‌ای که نجفی از خود به جای گذاشت چه بود؟ مراسم عزاداری شب‌های قدر در سطح شهرستان رشتخوار برگزار شد+ تصاویر ۵ نکته بانک مرکزی درباره وام ازدواج ۳۰ میلیون تومانی ارتباط مستقیم دستمزد با سابقه کار/کارگران با سابقه حداقل بگیر نیستند سفید کردن دندان‌ها بدون نیاز به دندانپزشک/ با ٧ فرمول طبیعی دندان‌هایتان مثل مروارید می‌درخشد مراسم احیای شب ۲۱ ماه مبارک رمضان در شهرستان رشتخوار+ تصاویر دریاچه ارواح/تصاویر مشاور عالی فرمانده سپاه: ناوهای آمریکا را می‌توانیم با دو سلاح به کلی سری به قعر دریا بفرستیم