بدون نظر
 
فرماندار شهرستان رشتخوار:
اقتصاد و فرهنگ امروز حربه دست دشمنان شده است
تاریخ انتشار : ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ در ۱۲:۰۳
 
فرماندار شهرستان رشتخوار گفت: امروز برخی مسائل غیر ارزشی جای مسائل ارزشی را گرفته اند، اقتصاد و فرهنگ حربه دست دشمنان شده است و نباید این فرصت ها را به دست دشمن بدهیم.

به گزارش چهل ماه نیوز؛ در سومین جلسه شورای اداری شهرستان رشتخوار صبح امروز حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه شهرستان رشتخوار در با گرامیداشت پیشاپیش دهه کرامت گفت: دهه کرامت از ولادت حضرت معصومه سلام الله تا ولادت امام رضا علیه السلام است، ما باید برنامه ریزی کنیم و در مسیر اهل بیت علیه السلام هزینه کنیم.

وی در ادامه افزود: مسئولین باید عدالت داشته باشند، و در هر برنامه یا موضوعی چه در توزیع کالاهای مورد نیاز مردم و چه در بحث جذب نیرو یا بکارگیری نیرو عدالت را رعایت کنند، آنچه که در شورای فرهنگ عمومی مصوب می‌شود آباید در سطح روستاهای شهرستان نیز عملی شود.

در ادامه خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار نیز گفت: بحث فرهنگی و شبیخون دشمن سالیان سال است که توسط دشمن برنامه‌ریزی می‌شود و این موضوع می‌طلبد که ما نیز برنامه‌ریزی خوبی برای مقابله با این حرکت دشمن داشته باشیم، برنامه ریزی دقیق برای اوقات فراغت دانش آموزان‌ برگزاری کلاس های تابستانی در حوزه های مختلف نیاز امروز فرهنگی ماست.

عرب در  ادامه یادآور شد: ما امروز در بحث آسیب های اجتماعی بحث ازدواج دختران با سنین پایین آسیب های بزرگی داریم، نقش مادران در بحث کودک همسری نقشی بی بدیل است.

وی افزود: حضور مبلغین و ورود دغدقه مندانه فرهنگی در سطح روستاهای شهرستان در بحث مسائل فرهنگی و  ورود به بحث کودک همسری، و بازگو کردن آسیب های ازدواج‌های در سنین پایین امروز یکی از نیازهای اساسی جامعه ما است.

وی در ادامه با تاکید بر نقشه های امروز دشمن در زمینه های اقتصادی و فرهنگی در کشور گفت: امروز برخی مسائل غیر ارزشی جای مسائل ارزشی را گرفته اند، اقتصاد و فرهنگ هربه دست دشمنان شده است، من باید این فرصت ها را به دست دشمن بدهیم.

فرماندار شهرستان رشتخوار در ادامه با با درخواست از تولیدات آستان قدس رضوی گفت: استان قدس رضوی با توجه به ظرفیت های موجود در سطح این شهرستان، در زمینه فرهنگی در سطح شهرستان رشتخوار را دغدقه مندانه دنبال و برای برطرف شدن مسائل و مشکلات فرهنگی این شهرستان هزینه کنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اقتصاد و فرهنگ امروز حربه دست دشمنان شده است روسای جدید شبکه بهداشت و درمان و اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رشتخوار معرفی شدند کسب ۷ مدال رنگارنگ توسط هاپکیدو کاران نوجوان شهرستان رشتخوار در مسابقات استانی ثبت اسناد و املاک رشتخوار در انتظار تحقق وعده‌های مسئولان هدف عربستان سعودی با جمع کردن کشورهای ضعیف عربی، ایجاد موج ایران هراسی است/برخی با تشکیل اتاق فکر و فرستادن کاندیدهای مختلف به دنبال رسیدن به اهداف خود هستند «شینزوآبه» با حضرت آیت الله خامنه‌ای دیدار و گفتگو کرد گزارش جهرمی از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در حد یک پاورپوینت است/ احتمالا شبکه ملی را با خدمات الکترونیک اشتباه گرفتند! سرپرست اصلاح‌طلب آموزش و پرورش صفحه اینستاگرام خود را بست+عک تحویل یک بهله پرنده نادر شاه بوف توسط شهروند دوستدار محیط زیست در رشتخوار از نیت پوشیدن پیراهن با تصویر رهبری تا عشق به حججی توسط کشتی‌گیر اوکراینی/ جانیم سنه قربان اولسون تکیه یک اطلاح‌طلب پرحاشیه با کارنامه سیاسی بر کرسی وزارت آموزش و پرورش/ حسینی مدافع راه‌اندازی مدارس خصوصی و لاکچری؟! سال حبس برای مسافر بدحجاب اسنپ/ عابد: به تکلیف شرعی‌ام عمل کردم