بدون نظر
 
معاون هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی:
۸۰ درصد مدارس استثنائی استان با کمک خیرین مدرسه ساز بنا شده است
تاریخ انتشار : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۱۵:۴۵
 
معاون هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در مراسم گرامیداشت مقام معلم و سپاس از خیرین مدرسه ساز در رشتخوار گفت: دو میلیون و ۵۰۰ هزار دانش آموز هم اکنون از مدارس خیرین مدرسه ساز در کشور بهره‌مند هستند و بیش از ۸۰ درصد مدارس استثنایی استان با کمک خیرین مدرسه ساز بنا شده است.

به گزارش چهل ماه نیوز، محمد قاسم پور رئیس آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار صبح امروز در مراسم گرامیداشت مقام معیم و پاسداشت خیرین مدرسه ساز این شهرستان ضمن تبریک روز مقام معلم به فرهنگیان و تقدیر از کمک های خیرین مدرسه ساز گفت: آموزش و پرورش امروز به عنوان بزرگترین نهاد باید داری بیشترین مشارکت اجتماعی باشد، این یکی از سیاست های آموزش و پروش در طی چند سال اخیر بوده است.

وی در ادامه در رابطه با مشارکت های عمومی در سطح همه مدارس شهرستان با اشاره به ایجاد کمیته های مشارکتی گفت: هدف از ایجاد این کمیته های مشارکتی و هر اقدامی که در حوزه آموزش و پرورش می شود، صرفا د رجهت توسعه و رونق تعلیم و تربیت و پیشرفت آموزش و پرورش است.

قاسم پور افزود: خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان در سطح استان به خوبی درخشیدند امروز شهرستان رشتخوار درحوزه خیرین مدرسه ساز در سطح ۵ شهرستان برتر استان قرار دارد.

محمود نگهبان سلامی نماینده شهرستان های خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی نیز با گرامیداشت روز معلم و سپاس از خیرین مدرسه ساز و مدرسه یارشهرستان رشتخوار گفت: امروز ما در شرایط خاصی قرار داریم، توطئه دشمن تاکنون به گونه های مختلف وجود داشته است، اما امروز این توطئه شکل ویژه ای به خود گرفته است، و آن هم تلاش دشمن برای تحت تاثیر گذاشتن اقتصاد و معیشت مردم است.

نگهبان در ادامه همین مطلب افزود: خوشبختانه با رهنمودهای مقام معظم رهبری و با همت و تلاش مردم و مسئولین و وحدت و انسجام ای که در کشور وجود دارد، این پیچ تاریخی را پشت سر خواهیم گذاشت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران را همچنان حفظ خواهیم کرد.

وی با اشاره به نقش بی‌بدیل معلمان در فرهنگ سازی و انسان سازی، گفت: بزرگترین سرمایه هر کشور نیروی انسانی آن کشور است، امروز معلمان نیروهای توانمند کشور هستند، که بهترین ها را برای مردم خلق می کنند.

در ادامه این مراسم حسین شادکام معاون هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز با حسنه خواندن حضور خیرین مدرسه ساز و معلمین در کنار هم در این مراسم گفت: امروز اگر ما کلاس خوب داشته باشیم ولی معلم خوب نداشته باشید یا اگر معلم خوب داشته باشیم فضای خوبی نداشته باشیم، چرخه آموزش و پرورش به خوبی کار نمی کند.

شادکام با تاکید بر اینکه  ۴۰ درصد مدارس در سطح کشور به کمک خیرین مدرسه ساز ایجاد شده است، گفت: دو میلیون و ۵۰۰ هزار دانش آموز هم اکنون از مدارس خیرین مدرسه ساز بهره‌مند هستند و بیش از ۸۰ درصد مدارس استثنایی استان با کمک خیرین مدرسه ساز بنا شده است ما امروز به همت خیرین در بیشتر روستاها مدارس خوب داریم.

خالقداد عرب فرماندار شهرستان در ادامه نیز با تبریک هفته معلم و تقدیر از خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان رشتخوار گفت: معلمان خود بزرگترین خیرین هستند که همانند شمعی میسوزند و عمر خود را در راه تعلیم و تربیت صرف میکنند، در واقع معلمان سرداران عرصه تعلیم و تربیت هستند.

عرب با اشاره به اینکه امروز نام معلمین و دانش آموزان شهید در برگ ذرین نظام جمهوری اسلامی ایران درج شده است، اظهار داشت: معلمین عزیز ما امروز باید نسبت به امانت هایی که آنها سپرده شده است، با تلاش و مجاهدت بیشتری کار میکنند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۸۰ درصد مدارس استثنائی استان با کمک خیرین مدرسه ساز بنا شده است مراسم پاسداشت مقام معلم و سپاس از خیرین مدرسه ساز شهرستان رشتخوار برگزار شد+تصاویر مراسم تقدیر از شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان رشتخوار انجام شد ثبت ۲ وقف جدید به ارزش ۲۲۰ میلیون ریال در رشتخوار امروز باید با تمام توان فرهنگ کار، تولید و تلاش را در سطح جامعه ترویج دهیم بیش از ۱۷۰ میلیون ریال وجه نقد در ایام “چراغ برات” در رشتخوار جمع آوری شد ۵ مصدوم در پی برخورد شدید دو خودروی سواری ۴۰۵ در محور رشتخوار_خواف کار تدوین دانشنامه جامع شهدا در شهرستان رشتخوار به زودی دنبال می‌شود طبیعت زیبای بهاری در تفرجگاه کال سوهه “فتح آباد رشتخوار”+ تصاویر جشن میلاد امام عصر(عج) در رشتخوار+ تصاویر بیش از ۲۳۰ میلیون ریال کمک‌های مردمی با همکاری پایگاه‌های بسیج در رشتخوار جمع آوری شده است تخلیه گل و لای سیل در روستای چم‌مهر پلدختر توسط بسیجیان شهرستان رشتخوار+تصاویر