بدون نظر
 
همزمان با تعطیلات نوروز صورت می‌گیرد؛
خدمت رسانی ۱۴۰ جهادگر بسیجی در مناطق محروم بخش جنگل شهرستان رشتخوار+ تصاویر
تاریخ انتشار : ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ در ۲۱:۲۶
 
۱۴۰ جهادگر بسیجی خواهر و برادر در قالب گروه جهادی انصار الزهرا(س) تهران، از 6 تا 12 فروردین به مدت یک هفته در مناطق محروم بخش جنگل شهرستان رشتخوار به محرومین خدمت رسانی می‌کنند.

به گزارش چهل ماه نیوز، ۱۴۰ جهادگر بسیجی خواهر و برادر در قالب گروه جهادی انصار الزهرا(س) تهران، در مناطق محروم بخش جنگل شهرستان رشتخوار به مدت یک هفته خدمت رسانی می‌کنند.

 

صبح امروز جمعی از مسئولین محلی شهرستان رشتخوار از نحوه خدمت رسانی این گروه جهادی در روستاهای مستقر بازدید به عمل آوردند.

 

فعالیت های فرهنگی، پزشکی، خدماتی، و عمرانی از جمله فعالیت های این گروه جهادی است.

 

این گروه جهادی از ۶ تا ۱۲ فروردین ماه، امسال به مدت یک هفته در بخش جنگل شهرستان رشتخوار به محرومین خدمت رسانی خواهند کرد.

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
خدمت رسانی ۱۴۰ جهادگر بسیجی در مناطق محروم بخش جنگل شهرستان رشتخوار+ تصاویر مجلس غفلت و غیبت قوه مجریه در ۱۰ روز اول بحران سیل را بررسی می کند/ نیروهای مسلح کم کاری ها را جبران کردند امسال سال فرصت هاست، باید تهدیدها را تبدیل به فرصت کنیم ایستگاه استقبال از مسافران نوروزی و نمایشگاه عرضه صنایع‌دستی و گردشگری در رشتخوار افتتاح شد دیدنی‌های شهرستان رشتخوار در بهار ۹۸+ تصاویر «بیانیه گام دوم» راهکار تحقق عزت و پیشرفت در همه عرصه‌ها است بازارچه محلی و ایستگاه استقبال از مسافران نوروزی در رشتخوار راه‌اندازی می‌شود ۱۹.۲ میلی متر بارندگی در شهرستان رشتخوار به ثبت رسید/ فیلم جاری شدن سیل در نقاط مختلف شهرستان رشتخوار برگزاري مراسم معنوي اعتکاف در ۱۹ پايگاه مساجد شهرستان رشتخوار از پرداخت ۳ میلیارد وام اشتغال تا شروع پروژه‌های ورزشی اعزام خواهران بسیجی شهرستان رشتخوار به اردوی راهیان نور+تصاویر جشن‌های نوروز‌گاهی و بازی های بومی، محلی در شهرستان رشتخوار برگزار می‌شود