بدون نظر
 
مدیر آموزش و پرورش رشتخوار خبر داد؛
اهدای یک قطعه زمین به آموزش و پرورش رشتخوار توسط خیری در روستای نوق
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۳:۱۸
 
مدیر آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار گفت: خیر نیک اندیش از روستای نوق رشتخوار، یک قطعه زمین به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال را به آموزش و پرورش این شهرستان اهداء کرد.

به گزارش چهل ماه نیوز، محمد قاسم پور مدیر آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: خیر نیک اندیش جناب آقای حاج محمد ابراهیم حاجبی با مراجعه به اداره آموزش و پرورش شهرستان یک قطعه زمین به ارزش ۳۰۰ میلیون ریال به آموزش و پرورش این شهرستان اهداء کرد.

این خیر نیک اندیش در حاشیه امضا تفاهم نامه و سند واگذاری این زمین گفت: با وجود اینکه وضعیت اقتصادی در سطح بالایی ندارم و دارای ۸ فرزند نیز می باشم، ولی با رضایت کامل خود و خانواده ام با افتخار در حد توان در خدمت آموزش و پرورش و نهاد تعلیم تربیت هستم.

حاجبی تربیت و آموزش دانش آموزان را مهمترین و بهترین عامل موفقیت در آینده دانست و خدمت در این راه را افتخاری بزرگ و خیر دنیا و آخرت عنوان کرد.

این خیر ۷۰ ساله نوقی از جمله خیرین مدرسه یار در سطح شهرستان رشتخوار می باشند.

روستای نوق رشتخوار از جمله روستایی است که موضوع مدرسه یاری در آن افزایش چشم گیری داشته است.

این روستا هم اکنون دارای حدود ۱۰۰معلم فرهنگی نیز می باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اهدای یک قطعه زمین به آموزش و پرورش رشتخوار توسط خیری در روستای نوق ارسال کمک‌های مردمی شهرستان رشتخوار به مناطق سیل‌زده/ موکب امام رضا(ع) رشتخوار عصر امروز راهی خرم آباد در استان لرستان می‌شود طرح ملی بسیج همگام با کشاورز در رشتخوار اجرا می‌شود اعزام نیروی کار ماهر به کشور کرواسی بارندگی‌های اخیر باعث تخریب راه‌های بین مزارع در بخش جنگل رشتخوار شده است آمادگی طبخ ۵ هزار غذای گرم در مناطق سیل‌زده توسط موکب امام رضا(ع) رشتخوار قدرت نظامی و پیشرفت نیروهای مردمی سپاه دشمن را امروز کلافه و سردرگم کرده است بخش جنگل رشتخوار نیازمند تجهیز و آموزش های امدادی بیشتر است سرپرست جدید هلال احمر شهرستان رشتخوار معرفی شد ساخت یک باب مدرسه توسط خیرین داروساز در رشتخوار سیزدهمین روز از بهار “روز طبیعت” در رشتخوار پلیس رشتخوار قاطعانه با اخلاگران نظم و امنیت در روز طبیعت برخورد میکند