بدون نظر
 
در راستای توسعه تعاملات بین المللی صورت می گیرد؛
اعزام نیروی کار ماهر به کشور کرواسی
تاریخ انتشار : ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۷:۴۴
 
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رشتخوار گفت: با پیگیری و توسعه تعاملات بین المللی، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعزام نیروی کار ماهر به کشور کرواسی صورت می پذیرد.

به گزارش چهل ماه نیوز، علیرضا پایدار رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار ما از اعزام نیروی کار ماهر به کشور کرواسی خبر داد.

وی در همین رابطه عنوان کرد: با پیگیری و توسعه تعاملات بین المللی، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعزام نیروی کار ماهر به کشور کرواسی صورت می پذیرد.

امکان ثبت نام از متقاضیان کار دارای گواهینامه مهارت در مشاغل لیست پیوست مطابق با شرایط ذیل به منظور کار در کشور کرواسی فراهم نموده است.

۱ – حداکثر سن ۴۰ سال
۲ – دارا بودن مدرک تحصیلی مرتبط یا گواهینامه مهارتی
۳ – آشنایی نسبی به زبان انگلیسی
۴ – مهلت ثبت نام: ۲۵/۱/۹۸

ثبت نام از طریق سامانه کاریابی های خارجی به نشانی forec.mcls.gov.ir

برای مشاهده مشاغل روی لینک زیر کلیک کنید

فهرست_تطبیق_مشاغل_کرواسی_با_استاندارد

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اعزام نیروی کار ماهر به کشور کرواسی بارندگی‌های اخیر باعث تخریب راه‌های بین مزارع در بخش جنگل رشتخوار شده است آمادگی طبخ ۵ هزار غذای گرم در مناطق سیل‌زده توسط موکب امام رضا(ع) رشتخوار قدرت نظامی و پیشرفت نیروهای مردمی سپاه دشمن را امروز کلافه و سردرگم کرده است بخش جنگل رشتخوار نیازمند تجهیز و آموزش های امدادی بیشتر است سرپرست جدید هلال احمر شهرستان رشتخوار معرفی شد ساخت یک باب مدرسه توسط خیرین داروساز در رشتخوار سیزدهمین روز از بهار “روز طبیعت” در رشتخوار پلیس رشتخوار قاطعانه با اخلاگران نظم و امنیت در روز طبیعت برخورد میکند اولین جشن بزرگ نوروزگاه در رشتخوار برگزار شد+ تصاویر خدمت رسانی ۱۴۰ جهادگر بسیجی در مناطق محروم بخش جنگل شهرستان رشتخوار+ تصاویر مجلس غفلت و غیبت قوه مجریه در ۱۰ روز اول بحران سیل را بررسی می کند/ نیروهای مسلح کم کاری ها را جبران کردند