بدون نظر
 
همزمان با بهار 98؛
بازارچه محلی و ایستگاه استقبال از مسافران نوروزی در رشتخوار راه‌اندازی می‌شود
تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ در ۱۱:۵۲
 
شهردار رشتخوار در نشست خبری با خبرنگاران مطرح کرد: همزمان با آغاز سال جدید تلاش خواهیم کرد، با راه اندازی اولین بازارچه محلی شهرستان در رشتخوار به استقبال مسافرین نوروزی برویم.

به گزارش چهل ماه نیوز، علی احمدپور شهردار رشتخوار صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران ضمن تبریک پیشاپیش سال جدید، از راه اندازی اولین بازارچه محلی در این شهر خبر داد و گفت: همزمان با آغاز سال جدید تلاش خواهیم کرد، با راه اندازی اولین بازارچه محلی شهرستان در رشتخوار به استقبال مسافرین نوروزی برویم.

وی در ادامه افزود: نمایشگاه و ایستگاه استقبال از مسافران نوروزی در رشتخوار به معرفی صنایع دستی و گردشگری، سرو غذاهای محلی، دمنوش ها و داروهای گیاهی و همچنین معرفی محصولات فرهنگی خواهد پرداخت.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در این نمایشگاه سعی برآن شده که از آواها و نواهای محلی نیز استفاده شود، افزود: امیدواریم با استقبال خوب مسافران از این بازارچه این بازارچه به مدت طولانی حفظ و ادامه دار باشد.

شهردار رشتخوار با تاکید براینکه مشارکت شهروندان با شهرداری پیشرفت شهر را به دنبال دارد، گفت: از نخبگان، افراد صاحب فکر و کسانی که می توانند در مباحث مختلف شهری مشاوره و همفکری کنند دعوت می‌شود با مجموعه شهرداری و شورای شهر در جهت پیشرفت و بهتر شهر همکاری کنند.

 

وی همچنین در رابطه با المان های شهری بهار ۹۸ در میادین و ورودی های سطح شهر رشتخوار نیز گفت: با توجه به المان های موجود از سال های گذشته ترمیم و باسازی المان ها انجام و به زودی در سطح شهر نصب خواهند شد.

انتهای پیام

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بازارچه محلی و ایستگاه استقبال از مسافران نوروزی در رشتخوار راه‌اندازی می‌شود ۱۹.۲ میلی متر بارندگی در شهرستان رشتخوار به ثبت رسید/ فیلم جاری شدن سیل در نقاط مختلف شهرستان رشتخوار برگزاري مراسم معنوي اعتکاف در ۱۹ پايگاه مساجد شهرستان رشتخوار از پرداخت ۳ میلیارد وام اشتغال تا شروع پروژه‌های ورزشی اعزام خواهران بسیجی شهرستان رشتخوار به اردوی راهیان نور+تصاویر جشن‌های نوروز‌گاهی و بازی های بومی، محلی در شهرستان رشتخوار برگزار می‌شود اعطای نشان ذوالفقار، تقدیر از سربازیست که با ایمان و عملش نابودی داعش را رقم زد ۲۷۵ مکان تاریخی، گردشگری شهرستان رشتخوار آماده میزبانی از گردشگران نوروزی است بزرگ نشان دادن مشکلات رویکرد دنیای استکبار است/ امروز اگر گره‌ای بین مردم وجود دارد خود مردم آن گره را باز می‌کنند بازار محلی شهرستان رشتخوار در آخرین روزهای سال ۱۳۹۷+ تصاویر علی احمدپور به سمت شهردار رشتخوار منصوب شد کاشت بیش از ۱۰۰ اصله درخت در مجموعه تفریحی پارک مادر رشتخوار+تصاویر