بدون نظر
 
همزمان با دهه فجر؛
صدور اولین پروانه بهره برداری اقامتگاه بوم گردی در شهرستان رشتخوار
تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۱:۲۶
 
کاظم کامیاب مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رشتخوار از صدور اولین پروانه بهره برداری اقامتگاه بوم گردی مرسد در روستای حسین آباد شهرستان رشتخوار، همزمان با قرار گرفتن در ایام دهه مبارک فجر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش چهل ماه نیوز، کاظم کامیاب مسئول میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رشتخوار از صدور اولین پروانه بهره برداری اقامتگاه بوم گردی مرسد در روستای حسین آباد شهرستان رشتخوار، همزمان با قرار گرفتن در ایام دهه مبارک فجر خبر داد.

 

کامیاب افزود: اقامتگاه بوم گردی مرسد دارای ۱۵۰۰ متر مربع مساحت و ۸ اتاق با قابلیت پذیرش حدود ۴۰ نفر و برای ۳ نفر به صورت مستقیم اشتغال پایدار ایجاد نموده است.

وی در ادامه یادآور شد: بوم گردی از ظرفیت های گردشگری است که در مقام احترام به طبیعت و محیط زیست شکل گرفته و در سال های اخیر با استقبال زیادی از طرف گردشگران مواجه شده است.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رشتخوار در ادامه اظهار داشت: در اقامتگاه های بوم گردی هر سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نقش دارند زیرا در مرحله اول احیاء و مرمت یک بنای تاریخی و سپس آماده سازی برای بازدید و اقامت گردشگران داخلی و خارجی و همچنین راه اندازی کارگاه ها و نمایشگاه های صنایع دستی در بخشی از این بناها از برنامه های پیش بینی شده جهت این اقامتگاه هاست.

وی در پایان افزود: با توجه به جاذبه های تاریخی و گردشگری و حضور گردشگران در سطح شهرستان در حال حاضر برای ۶ اقامتگاه بوم گردی موافقت نامه اولیه صادر گردیده است.

انتهای پیام/

  • photo_2018-10-07_16-57-48
  • photo_2018-10-07_16-58-53
  • photo_2018-10-13_08-01-36
  • photo_2018-10-13_08-06-50
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
صدور اولین پروانه بهره برداری اقامتگاه بوم گردی در شهرستان رشتخوار کسب رتبه نخست آموزش استان توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رشتخوار افتتاح و بهره برداری از ۵ طرح خدماتی، عمرانی در شهرستان رشتخوار+ تصاویر درخشش فعالان فضای مجازی بسیج شهرستان رشتخوار در رویداد مشق مجازی رنگ و بوی دهه فجر در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شهرستان رشتخوار+ تصاویر آیین اختتاميه اولين رويداد رقابتی فعالان فضای مجازی بسيج خراسان رضوی انصراف ۲ تیم از رویداد فعالان فضای مجازی بسیج خراسان رضوی سرکشی خیرین بسیجی روستای علی اباد دامن از روستاهای محروم بخش جنگل/کمک ۱۵۰ میلیون ریالی خیرین به نیازمندان بیش از ۴۰۰دانش آموز رشتخواری زیر چتر طرح ملی دادرس برگزاری دوره آموزشی قالیبافی در رشتخوار آمریکا همواره دنبال برتری طلبی و برده کردن مردم جهان است فنی و حرفه ای مناسبت ترین راه برای کسب مهارت و ایجاد اشتغال در جامعه است