بدون نظر
 
برف سرزمین فروغ آفتاب را سفید پوش کرد؛
تصاویری از بارش برف در نقاط مختلف شهرستان رشتخوار
تاریخ انتشار : ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ در ۱۰:۱۷
 
بارش برف که از شب گذشته در بیشتر نقاط شهرستان رشتخوار آغاز شده بود، صبح امروز جامعه سفید را بر تن تشنه سرزمین فروغ آفتاب کشاند.

به گزارش چهل ماه نیوز، در پی بارش برف در شب گذشته مردم، کشاورزان، دامداران و اهالی خون گرم شهرستان رشتخوار به شکرانه این نعمات الهی نماز شکر به جای آوردند.

دامداران و کشاورزان روستای کریم آباد رشتخوار طبق سنت دیرینه خود با لباس محلی و چوپانی دورهم جمع شدن و برای ارازانی داشتن این نعمت الهی دعای شکر کردند.

تصاویری از بارش برف در نقاط مختلف شهرستان رشتخوار

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تصاویری از بارش برف در نقاط مختلف شهرستان رشتخوار بارش شدید برف و برودت هوا مدارس رشتخوار را تعطیل کرد پیش بینی اختلال در سیستم حمل و نقل استان به دلیل بارش برف و باران حضور حماسه‌ای مردم شهرستان رشتخوار در راهپیمایی ۲۲ بهمن+ تصاویر دشمن برای تخریب چهره انقلاب به بزرگنمایی از چهره رضا خان و خاندان پهلوی می‌پردازد سومین یادواره شهدای فتح آباد رشتخوار برگزار شد+ تصاویر شهرستان رشتخوار در سالروز شهادت حضرت فاطمه(س) سوگوار شد+ تصاویر امروز وحدت، تنها رمز پیروزی انقلاب اسلامی است انقلاب اسلامی، تجلی مردم سالاری دینی و تجلی وحدت ۴۰ ساله مردم ایران است حضور مردم رشتخوار در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، متفاوت تر از هر سال خواهد بود صدور اولین پروانه بهره برداری اقامتگاه بوم گردی در شهرستان رشتخوار کسب رتبه نخست آموزش استان توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رشتخوار