بدون نظر
 
رئیس جمعیت هلال احمر رشتخوار خبر داد؛
بیش از ۴۰۰دانش آموز رشتخواری زیر چتر طرح ملی دادرس
تاریخ انتشار : ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ در ۲۳:۳۵
 
رئیس جمعیت هلال احمر رشتخوار از برگزاری هفتمین دوره طرح ملی دادرس در شهرستان رشتخوار با حضور بیش از 400دانش آموز در 13 مدرسه این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش چهل ماه نیوز، محمدرضا رضا زاده رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ما از اجرای هفتمین دوره طرح ملی دادرس در سطح بیش از ۱۳ مدرسه این شهرستان خبر داد.

رضازاده رییس هلال احمر شهرستان رشتخوار در ادامه گفت: کلاس های امدادی المپیاد آماده در مدارس شهر رشتخوار از اواسط دی ماه سال جاری آغاز گردید.

 

در این طرح دانش آموزان در مدت ۱۶ ساعت با مهارت های امدادی آشنا میشوند و همچنین مباحث امدادی و کمک های اولیه اقدامات حین،قبل و بعد از وقوع حوادث طبیعی، پناهگیری و تخلیه اضطراری در زلزله از جمله موضوعاتی است که دانش آموزان آموزش میبینند.

 

وی افزود :امسال با اجرای این طرح در ۱۷ کلاس درس و شرکت بیش از ۴۰۰ دانش آموز از سطح شهرستان در این طرح مشارکت داشته اند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بیش از ۴۰۰دانش آموز رشتخواری زیر چتر طرح ملی دادرس برگزاری دوره آموزشی قالیبافی در رشتخوار آمریکا همواره دنبال برتری طلبی و برده کردن مردم جهان است فنی و حرفه ای مناسبت ترین راه برای کسب مهارت و ایجاد اشتغال در جامعه است فضای سبز شهری رشتخوار درانتظار مساعدت مسئولین استانی بانوان با الگو پذیری از زندگی حضرت زینب(س) در دین مستحکم باشند گلزارهای مطهر ۱۵ شهید در ۳ روستای شهرستان رشتخوار نوسازی می‌شود جان مردم رشتخوار در دست‌انداز بی‌مسئولیتی مدیران بیشتر فضاهای آموزشی در رشتخوار به همت خیرین ساخته می‌شود ۳ مصدوم بر اثر برخورد شدید خودروی ۴۰۵ با پژو ۲۰۷ در رشتخوار+تصاویر پرونده الکترونیک سلامت یک ابزار مهم در برنامه ریزی های بهداشتی است حماسه بزرگ ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در رشتخوار+تصاویر