بدون نظر
 
رئیس مرکز فنی و حرفه ای رشتخوار خبر داد؛
برگزاری دوره آموزشی قالیبافی در رشتخوار
تاریخ انتشار : ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ در ۲۳:۱۶
 
رئیس مرکز فنی و حرفه ای رشتخوار از برگزاری دوره آموزشی قالیبافی با همکاری اتاق اصناف و اتحادیه قالیبافان ویژه بانوان روستایی سطح شهرستان رشتخوار خبر داد.

به گزارش چهل ماه نیوز، دوره آموزشی قالیبافی با همکاری اتاق اصناف و اتحادیه قالیبافان ویژه بانوان روستایی سطح شهرستان رشتخوار که از سامانه کارا و مشاغل خانگی وام دریافت کرده اند برگزار شد.

 

پایدار رئیس مرکز فنی و حرفه ای، شهرستان رشتخوار هدف از برگزاری این دوره آموزشی را هدفمند و کاربردی کردن وام های دریافتی کارآموزان عنوان کرد و افزود: به دلیل نقش موثر زنان در توسعه پایدار کشور، سرمایه گذاری برای آموزش این گروه بزرگ از افراد جامعه که نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند ضروری می باشد.

 

وی اظهار داشت: توسعه چنین دوره هایی در دستور کار برنامه ریزی این مرکز قرار دارد و در آینده نزدیک ویژه بانوان متقاضی در شهرستان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
برگزاری دوره آموزشی قالیبافی در رشتخوار آمریکا همواره دنبال برتری طلبی و برده کردن مردم جهان است فنی و حرفه ای مناسبت ترین راه برای کسب مهارت و ایجاد اشتغال در جامعه است فضای سبز شهری رشتخوار درانتظار مساعدت مسئولین استانی بانوان با الگو پذیری از زندگی حضرت زینب(س) در دین مستحکم باشند گلزارهای مطهر ۱۵ شهید در ۳ روستای شهرستان رشتخوار نوسازی می‌شود جان مردم رشتخوار در دست‌انداز بی‌مسئولیتی مدیران بیشتر فضاهای آموزشی در رشتخوار به همت خیرین ساخته می‌شود ۳ مصدوم بر اثر برخورد شدید خودروی ۴۰۵ با پژو ۲۰۷ در رشتخوار+تصاویر پرونده الکترونیک سلامت یک ابزار مهم در برنامه ریزی های بهداشتی است حماسه بزرگ ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در رشتخوار+تصاویر واحد سونوگرافی بیمارستان حضرت زهرا(س) شهرستان رشتخوار آغاز به کار کرد