بدون نظر
 
رئیس مرکز فنی و حرفه ای رشتخوار:
فنی و حرفه ای مناسبت ترین راه برای کسب مهارت و ایجاد اشتغال در جامعه است
تاریخ انتشار : ۲۴ دی ۱۳۹۷ در ۱۴:۰۲
 
رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان رشتخوار گفت: آموزش‌های فنی و حرفه ‌ای بعنوان مناسبت ترین راه برای کسب مهارت و ایجاد شغل مناسب در جامعه کنونی می باشد.

به گزارش چهل ماه نیوز، سعید پایدار رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان رشتخوار صبح امروز در حاشیه بازدید از کارگاه آموزشی گوهر تراشی بخش جنگل در دیدار با امام جمعه این شهر به گزارش مبسوطی از عملکرد این مرکز در سال جاری و همچنین ارائه آموزش های فنی کاربردی در بخش جنگل پرداخت و  افزود: آموزش‌های فنی و حرفه ‌ای بعنوان مناسبت ترین راه برای کسب مهارت و ایجاد شغل مناسب در جامعه کنونی می باشد.

پایدار همچنین لزوم ایجاد آموزش در این بخش را یکی از مهمترین اقدامات مرکز فنی و حرفه ای یاد کرد، و افزود: فنی و حرفه ای همواره در تلاش برای جذب شناسایی و آموزش افراد علاقمند در سایر رشته ها برای آموزش و ایجاد کسب و کار می‌باشد.

 

در ادامه حجت السلام احمد توکلی امام جمعه بخش جنگل رشتخوار نیز ضمن تقدیر از عملکرد مرکز فنی و حرفه ای با اشاره به استعداد و توانمندی این بخش خواستار تلاش هرچه بیشتر در ارائه خدمات آموزشی به شهروندان، بخصوص مهارت جویان جوان شد.

 

در پایان نیز با حضور مسئولین از کارگاه آموزشی گوهر تراشی (تراش سنگ های قیمتی) بازدید بعمل آمد.

پایدار با ابراز رضایتمندی از دوره برگزار شده، در این بخش گفت: گوهر تراشی به عنوان کسب و کاری ساده اما پر درآمد می باشد و میتوان با گذراندن یک دوره ی آموزشی دوماهه با انواع تراش سنگ آشنا شد و مهارت های لازم در این حرفه را جهت ورود به بازار کسب کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
فنی و حرفه ای مناسبت ترین راه برای کسب مهارت و ایجاد اشتغال در جامعه است فضای سبز شهری رشتخوار درانتظار مساعدت مسئولین استانی بانوان با الگو پذیری از زندگی حضرت زینب(س) در دین مستحکم باشند گلزارهای مطهر ۱۵ شهید در ۳ روستای شهرستان رشتخوار نوسازی می‌شود جان مردم رشتخوار در دست‌انداز بی‌مسئولیتی مدیران بیشتر فضاهای آموزشی در رشتخوار به همت خیرین ساخته می‌شود ۳ مصدوم بر اثر برخورد شدید خودروی ۴۰۵ با پژو ۲۰۷ در رشتخوار+تصاویر پرونده الکترونیک سلامت یک ابزار مهم در برنامه ریزی های بهداشتی است حماسه بزرگ ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت در رشتخوار+تصاویر واحد سونوگرافی بیمارستان حضرت زهرا(س) شهرستان رشتخوار آغاز به کار کرد انجام درست مسئولیت‌ها از سوی مسئولین سبب جلب رضایت و اعتماد مردم خواهد بود تلاش سودجویانه دلالان در بازار ملتهب طلای سرخ