بدون نظر
 
به همت خیر مدرسه ساز؛
کلنگ ساخت مدرسه در روستای دولت آباد شهرستان رشتخوار به زمین زده شد
تاریخ انتشار : ۱۵ آذر ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۲
 
صبح امروز در مراسمی با حضور مسئولین محلی شهرستان رشتخوار کلنگ ساخت مدرسه خیر ساز در روستای دولت آباد شهرستان رشتخوار به زمین زده شد.

به گزارشچهل ماه نیوز، صبح امروز طی مراسمی با حضور مسئولین محلی شهرستان رشتخوار کلنگ ساخت یک باب مدرسه در روستای دولت آباد شهرستان رشتخوار به همت خیر مدرسه ساز به زمین زده شد.

محمد قاسم پور مدیر آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار در حاشیه این مراسم گفت: تفاهم نامه ساخت یک باب مدرسه در روستای دولت آباد به همت خیر نیک اندیش جناب آقای ابراهیم طاهر پور با مشارکت دولت به امضا رسید که امروز شاهد کلنگ زنی آن هستیم.

وی ورود خیرین نیک اندیش را به حوزه تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش در شهرستان رشتخوار تاثیر گذار ، چشم گیر و قابل توجه دانست و افزود به همت خیرین نیک اندیش و مساعدت دولت در چند سال اخیر رشد بی سابقه ای در ساخت و ساز مدارس و همچنین تعمیرات و تجهیزات مدارس داشته ایم که امید است با توجه به نیاز شهرستان این روند افزایش داشته باشد.

 قاسم پور همچنین به تشکیل کار گروه های مختلف در کمیته مشارکت خیرین شهرستان اشاره  نمود و گفت: برنامه ریزی شده است تا از وجود خیرین دانش آموز یار و آموزشی یار و تربیتی و همچنین تغذیه دانش آموزان در مدارس استفاده شود که برنامه ریزی ها و مقدمات کار جهت اقدام این مهم نیزانجام شده است.

 مدیر آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار پیوستن خیر نیک اندیش ابراهیم طاهر پور را به جمع خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان رشتخوار و خراسان رضوی تبریک گفت و از اقدام خدا پسندانه ایشان تشکر کرد.

در ادامه حجت الاسلام حسن جهانشیری امام جمعه شهرستان ضمن قدر دانی از اقدام خیر نیک اندیش مدرسه ساز گفت: علم و دانش در دین مبین اسلام جایگاه ویژه ای  دارد و دین اسلام بر تربیت انسان تاکید ویژه ای نموده است که مدارس مهم ترین و بهترین مرکز تربیت کودکان ، نوجوانان و جوانان آینده ساز کشور است.

حجت الاسلام والمسلمین جهانشیری اقدام خیر نیک اندیش مدرسه ساز صدقه جاریه و ابدی دانست و افزود: صرف دارایی و اموال افراد  در امور خیر به ویژه مدرسه سازی و مدرسه یاری یک توفیق بزرگ الهی است که خداوند نصیب بندگان مخلص خود می نماید.ایشان توجه به آموزش و پرورش را وظایف همگانی دانست.

خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار نیز در این مراسم از اقدام  ماندگار خیر نیک اندیش تشکر نمود. خالقداد عرب افزایش فضاهای آموزشی و پرورشی را در شهرستان رشتخوار در چند سال اخیر بی نظیر دانست و برفرهنگ سازی جهت هزینه نمودن برای نسل آینده کشور تاکید کرد.

انتهای پیام*

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
کلنگ ساخت مدرسه در روستای دولت آباد شهرستان رشتخوار به زمین زده شد بیستمین مانور سراسری زلزله در مدارس شهرستان رشتخوار اجرا شد+ تصاویر دشمن به دنبال پروژه ناامید سازی ملت ایران است همایش بزرگ اقتدار بسیجیان در رشتخوار+تصاویر خانه موزه قرایی در شهرستان رشتخوار احداث می شود بسیج و تفکر بسیجی گره‌گشای بسیاری از مشکلات کشور بوده است بسیج به عنوان بدنه محرک جامعه، همیشه مدافع کشور و جمهوری اسلامی ایران بوده است امام جمعه جدید شهرستان رشتخوار معرفی شد بیش از ۶۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج در رشتخوار اجرا می‌شود ۲ میلیارد ۹۰۰ میلیون ریال زکات در شهرستان رشتخوار جمع آوری شد رشتخوار سرزمین فروغ آفتاب زعفرانی شد+تصاویر کشت خاویار گیاهی برای اولین بار در رشتخوار