بدون نظر
 
امام جمعه رشتخوار:
بسیج به عنوان بدنه محرک جامعه، همیشه مدافع کشور و جمهوری اسلامی ایران بوده است
تاریخ انتشار : ۰۲ آذر ۱۳۹۷ در ۱۳:۲۹
 
امام جمعه شهرستان رشتخوار گفت: بسیج بدنه محرک جامعه است، که همیشه مدافع کشور و جمهوری اسلامی ایران بوده است، تا زمانی که بسیج در کشور ما پویا و فعال است، هیچ دشمنی نمی‌تواند آسیبی به این نظام و کشور وارد کند.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام حسن جوانشیری امام جمعه شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی بن ابیطالب شهر رشتخوار ضمن گرامیداشت هفته وحدت و هفته بسیج و همچنین ولادت پیامبر اکرم سلام الله علیها، سه راه انقلاب جمهوری اسلامی را مردم، مکتب و رهبری عنوان کرد و افزود: باید امروز پیروی ولی امرمان مقام معظم رهبری باشیم، چرا که با تبعیت از ایشان به لطف پرودگار این انقلاب به‌زودی به دست صاحب اصلیش حضرت امام زمان عجل الله خواهد رسید.

 

وی در ادامه افزود: انقلاب اسلامی دستاوردهای بسیاری داشته که برای مسلمانان و شیعیان جهان و ادیان دیگر نیز برکاتی به همراه داشته است، زحمات امام و شهدای ما برای این انقلاب کاری کرده است، که مسلمانان جهان امروز به این انقلاب افتخار می‌کنند.

 

امام جمعه رشتخوار با گرامیداشت هفته وحدت در ادامه اذعان داشت: یکی از برکات انقلاب و زحماتی که امام با و رهبری خود زحمت آن را کشیدند، بحث پرداختن به وحدت شیعه و سنی با نامگذاری ۱۲ ربیع اول تا ۱۷ ربیع اول به عنوان هفته وحدت بوده است.

 

حجت‌الاسلام جوانشیری در ادامه ضمن گرامیداشت هفته بسیج در رابطه با بسیج این نیروی عظیم در کشور، افزود : بسیج بدنه محرک جامعه است که همیشه مدافع کشور و جمهوری اسلامی ایران بوده است، تا زمانی که بسیج در کشور ما پویا و فعال است، هیچ دشمنی نمی‌تواند آسیب به این نظام و کشور وارد کند.

 

وی در ادامه یادآور شد: نعمت امنیت، آرزویی که خیلی از کشورهای جهان امروز این آرزو را دارند، امروز امنیت موجود در کشور به برکت حضور نیروهای نظامی و بسیج ما حاصل شده است.

 

امام جمعه شهرستان رشتخوار در پایان نیز با توجه به قرارگرفتن در هفته کتاب و اهمیت کتاب و کتابخوانی و تأکیدات مقام معظم رهبری در این رابطه افزود: کتاب وسیله ای که خیلی از علما اعتراف می کنند، که بیشتر این علمی که نصیب آنها می‌شود از طریق مطالعه است، و این نشان از اهمیت بالای مطالعه و ارزش کتاب دارد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بسیج به عنوان بدنه محرک جامعه، همیشه مدافع کشور و جمهوری اسلامی ایران بوده است امام جمعه جدید شهرستان رشتخوار معرفی شد بیش از ۶۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته بسیج در رشتخوار اجرا می‌شود ۲ میلیارد ۹۰۰ میلیون ریال زکات در شهرستان رشتخوار جمع آوری شد رشتخوار سرزمین فروغ آفتاب زعفرانی شد+تصاویر کشت خاویار گیاهی برای اولین بار در رشتخوار ثبت وقفی به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال در شهرستان رشتخوار خشکسالی در حال دست و پنجه نرم کردن با دامداران در رشتخوار رشتخوار هیچ زنگ تفریحی برای شهروندان ندارد فریاد مرگ بر آمریکا در آسمان شهر رشتخوار طنین انداز شد رشتخوار در جایگاه نخست جذب تسهیلات اشتغال خراسان رضوی دستگیری ۵ سارق و کشف ۹۵ رأس احشام در رشتخوار