بدون نظر
 
به همت خیر اهل روستای جنت آباد صورت گرفت:
ثبت وقفی به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال در شهرستان رشتخوار
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۳۹۷ در ۰۹:۰۹
 
همزمان با هفته وقف یک قطعه زمین به ارزش 200 میلیون ریال با نیت ساخت خیریه در روستای جنت آباد بخش جنگل شهرستان رشتخوار به ثبت رسید.

به گزارش چهل ماه نیوز؛ اسماعیل حاتمیان رئیس اداره اوقاف شهرستان رشتخوار صبح امروز ضمن گرامیداشت هفته وقف با اشاره به اولین وقف صورت گرفته توسط خیرین این شهرستان در هفته وقف امسال، گفت:  خیر نیک اندیش، محمد حسین اسماعیلی ساکن روستای جنت آباد از توابع بخش جنگل شهرستان رشتخوار در اقدامی خداپسندانه یک قطعه زمین مسکونی بر متراژ ۳۰۰ متر مربع را وقف کرد.

 

حاتمیان با تاکید بر اینکه این وقف با نیت ساخت خیریه  برای هیئت صاحب الزمان روستای جنت آباد صورت گرفته است، افزود: ارزش ریالی وقف صورت گرفته، در روستای جنت آباد شهرستان رشتخوار بالغ بر ۲۰۰ میلیون ریال است.

وی در پایان با تاکید بر اینکه وقف چشمه همیشه جاری است که واقف از عواید آن هم در دنیا و هم در آخرت بهره می برد، ابراز داشت: مردم شهرستان رشتخوار همواره در زمینهٔ وقف پیش‌قدم بوده، و در جهت زنده نگه‌داشتن این اقدام خداپسندانه همواره همکاری لازم را با اداره وقف این شهرستان دارند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ثبت وقفی به ارزش ۲۰۰ میلیون ریال در شهرستان رشتخوار خشکسالی در حال دست و پنجه نرم کردن با دامداران در رشتخوار رشتخوار هیچ زنگ تفریحی برای شهروندان ندارد فریاد مرگ بر آمریکا در آسمان شهر رشتخوار طنین انداز شد رشتخوار در جایگاه نخست جذب تسهیلات اشتغال خراسان رضوی دستگیری ۵ سارق و کشف ۹۵ رأس احشام در رشتخوار حرکت اربعین، یک نمایش بزرگ و مقدمه‌ای برای ظهور امام زمان (عج) است سارقان زعفران در کمین هستند بخشدار جدید بخش جنگل معرفی شد بحث راه، تنها ناامنی موجود در رشتخوار روحیه جهادی و بسیجی کلید حل مشکلات کشور است جای خالی شبکه روستا در رسانه ملی