بدون نظر
 
امام جمعه موقت رشتخوار:
دشمن به‌طور جدی در حال برنامه ریزی و تلاش برای آلوده کردن فضای فکری جامعه است
تاریخ انتشار : ۱۶ شهریور ۱۳۹۷ در ۱۸:۵۱
 
امام جمعه موقت شهرستان رشتخوار با تاکید بر تلاش هرچه بیشتر مسئولین دولتی، قوه قضایه و مجلس در جهت رفع مشکلات مردم گفت: دشمن با استفاده از فضا و مشکلات اقتصادی پیش‌آمده در کشور با اهداف جنگ رسانه ای، ایجاد اضطراب، یاس، ناامیدی و احساس بن بست به دنبال بدبین کردن مردم نسبت به یکدیگر و مسئولین است.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام مهدی خاکشور، خطیب موفت نماز جمعه شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب(ع) شهر رشتخوار با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری  در دیدار اعضای خبرگان رهبری، گفت: بر اساس اطلاعاتی که در اختیار داریم، دستگاه های جاسوسی با حمایت مالی گروه های در اطراف راه اندازی و به طور جدی در حال برنامه ریزی و تلاش برای آلوده کردن فضای فکری جامعه هستند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه مسئولین دولتی، قوه قضایه و مجلس با توجه به مشکلات امروز برای رفع مشکلات مردم باید شبانه روز تلاش کنند، افزود: مسئولین باید در مقابل هجمه های دشمن که امروز در جامعه ما به وجود آوردند، مقابله بکنند، راهکار بدهند تلاش کنند که حرکات و نقشه های دشمن اثر گذار نباشد، اهداف جنگ رسانه ای ایجاد اضطراب، یاس ناامیدی و احساس بن بست و بدیبین کردن مردم نسبت به یکدیگر و مسئولین است.

 

وی با تاکید بر سخنان اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر ایجاد روحیه امید در کشور با کار و تلاش مسئولین گفت: وقتی ولایت فقیه و رهبر جامعه به انسان امید می دهد، ما هم باید همه امیدواری را در جامعه با کار و تلاش پیاده کنیم، مسئولین ما باید به جامعه و به جوان ما امید بدهند، البته امید با حرف تنها نباشد همراه با عمل باشد تا جوان ما ببیند و  احساس امید کند.

 

حجت الاسلام خاکشور با تاکید بر اینکه دولت و مجلس از بتن مردم هستند، اظهار داشت: در اوج مشکلات در کشور روز به روز بیشتر می شود و کمر جامعه را خم میکند مجلس شورای اسلامی به استراحت می روند،که این موضوع در این وضعیت به صلاح کشور نیست، نمایندگان مجلس اگر هم بین حوزه های انتخابی خود حضور پیدا میکنند بین مردم باشند تا از نزدیک مشکلات مردم را درک کنند.

 

امام جمعه موقت رشتخوار با اشاره به نظر خیل عظیم کارشناسان اقتصادی در کشور مبنی بر ایجاد تغییرات در تیم اقتصادی دولت، گفت:  دولت باید تلاش خود را انجام دهد و با نظر کارشناسان اقتصادی، تغیراتی در تیم اقتصادی داشته باشد، برای رفع مشکلات امروز حاکم بر کشور از دولت، قوه قضاییه و مجلس انتظار می رود که نسبت به این امر احتمام ویژه ای داشته باشند تا مردم را از این وضعیتی که به وجود آمده است، نجات دهند.

 

وی با اشاره به نزدیکی شدن به ایام بازگشایی مدارس و جشن عاطفه ها گفت:انشالله که عزیزان نسبت به این امر احتمام داشته باشند، کسانی که توان کمک دارند دانش اموزان بی بضاعت را که بعضا به دلیل مشکلات اقتصادی ترک تحصیل میکنند، آنها را کمک کنند و زمینه تحصیل این دانش آموزان را فراهم کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دشمن به‌طور جدی در حال برنامه ریزی و تلاش برای آلوده کردن فضای فکری جامعه است اتاق مدیریت بحران هلال احمر شهرستان رشتخوار افتتاح شد امكانات ورزشى شهرستان رشتخوار زير خط فقر است ماجرای دستگیری فرماندار خواف چه بود؟ ۶ طرح عمرانی، خدماتی با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال در رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد نشت گاز باعث اتش سوزی در مسکن مهر رشتخوار شد ۴۵۰ بسته لوازم‌التحریر بین دانش آموزان نیازمند رشتخوار توزیع شد بیش از ۵ طرح و پروژه خدماتی، عمرانی در رشتخوار افتتاح شد شهردار رشتخوار استعفا داد خوشبینی مردم، در برخورد قاطعانه دولت و قوه قضاییه با مفسدان است خدمت رسانی ۱۳۰ جهادگر از مناطق مختلف کشور در روستاهای محروم رشتخوار ۲۰ راس گوسفند، جهت بهرمندی نیازمندان در رشتخوار قربانی شد