بدون نظر
 
خطیب نماز جمعه رشتخوار:
ایستادگی در جنگ اقتصادی، آینده روشنی برای کشور به دنبال دارد
تاریخ انتشار : ۲۳ شهریور ۱۳۹۷ در ۱۵:۰۸
 
خطیب نماز جمعه شهرستان رشتخوار گفت: اگر در جنگ اقتصادی ایستادگی و بصیرت خودمان را نشان دهیم و همدل و همزبان طبق رهنمودهای عظمای ولایت با توطئه های دشمن مقاومت و مقابله کنیم، یقینا آینده ای روشن در انتظار نظام ما و کشور ما خواهد بود.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت‌الاسلام احمد طیبی خطیب نماز جمعه شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابیطالب(ع) شهر رشتخوار با تسلیت ایام حزن و اندوه شهادت سرور سالار شهیدان امام حسین علیه السلام، با اشاره به اوضاع فعلی کشور، گفت: بهترین الگوی ما مقام معظم رهبری است، ایشان جزئیات مسائل را گاهی اوقات از برخی از مسئولین بیشتر اطلاعات دارند، و بهترین رهنمودها و راهنمایی‌ها را در زمینه های مختلف دارند.

 

وی با اشاره به دیدار اخیر مقام معظم رهبری و سخنان ایشان در جمع نمایندگان مجلس خبرگان نیز، گفت: تهدیدی که بر علیه کشور ما امروز هست، اتاق جنگ آن با دقت و اهتمام کامل توسط آمریکایی‌ها در حال هدایت است، یک جنگ همه جانبه اقتصادی بر علیه کشور ما تحمیل شده و در کنار این جنگ جنگ رسانه ای دشمن نیز در حال انجام است.

 

وی با تاکید بر اینکه دشمن امروز در حال آلوده کردن فضای فکری جامعه است، اذعان داشت: دشمن با تمام جدیت در صادرات کشور ما اختلال ایجاد می‌کند، علاوه بر این برخی از مبادلات ما با کشورهای دیگر دست اندازی می‌کند و اعلام می‌کند که کشور ما در بن‌بست است، که با این کار می‌خواهد مردم ما را نسبت به نظام جمهوری اسلامی بدبین کرده و خود را به عنوان دلسوز مردم معرفی کند، در واقع به دنبال حس بی اعتمادی بین مردم و مسئولین است.

 

وی همچنین با اشاره به اینکه برخی از افراد بسیار تند و سریع اوضاع و مسائل امروز کشور را تحلیل می کنند، افزود: سنجیدن تند و سریع اوضاع کشور و تحلیل آن با سرعت در واقع نوعی آب به آسیاب دشمن ریختن است.

وی با اشاره بر اعلام خبر توزیع بسته های حمایتی بین مردم توسط دولت، نیز یاداور شد: اگر به این نتیجه رسیدیم که بسته های حمایتی باید بین مردم توزیع شود با یک برنامه‌ریزی سنجیده سریع‌تر برنامه را دنبال کنیم، تا در این شرایط سخت اقتصادی این بسته ها زودتر در اختیار مردم قرار بگیرد.

 

حجت الاسلام احمد طیبی در ادامه با تاکید بر اینکه مردم باید با آگاهی و بصیرت بیشتر صبر و استقامت انقلابی خود را نشان دهند، افزود: مسئولین در کنار کمک مردم نیز تلاش کنند تا با برطرف کردن مشکلات مردم حس امید را ان‌شاءالله در جامعه وسیع تر کنند.

خطیب نماز جمعه شهرستان رشتخوار همچنین با اشاره به مطرح بودن موضوع احتکار توسط برخی از اشخاص برای دستیابی به سود بیشتر، گفت: احتکار مواد غذایی، دارویی و اقلام مورد نیاز مردم یک جوی را در جامعه ایجاد می کند، اشخاصی که به دنبال احتکار برای سود بیشتر هستند در واقع پیاده نظام دشمن در داخل کشورند.

 

وی در پایان با اشاره به اینکه ما امروز با یک عده محدودیت‌هایی در کشور مواجه هستیم، افزود: اگر در جنگ اقتصادی ایستادگی کنیم و بصیرت خودمان را نشان دهیم و همدل و همزبان طبق رهنمودهای عظمای ولایت با توطئه های دشمن مقاومت و مقابله کنیم، یقینا آینده ای روشن در انتظار نظام ما و کشور ما خواهد بود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ایستادگی در جنگ اقتصادی، آینده روشنی برای کشور به دنبال دارد رزمایش بزرگ اقتدار عاشورایی بسیج؛ سپاهیان محمد رسول‌ الله(ص) در رشتخوار برگزار شد رزمایش و نمایش اقتدار عاشورایی بسیجیان سپاه محمد رسول‌الله (ص) در رشتخوار برگزار می‌شود کلنگ ساخت یک باب مدرسه در روستای بندازبک رشتخوار به زمین خورد دشمن به‌طور جدی در حال برنامه ریزی و تلاش برای آلوده کردن فضای فکری جامعه است اتاق مدیریت بحران هلال احمر شهرستان رشتخوار افتتاح شد امكانات ورزشى شهرستان رشتخوار زير خط فقر است ماجرای دستگیری فرماندار خواف چه بود؟ ۶ طرح عمرانی، خدماتی با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال در رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد نشت گاز باعث اتش سوزی در مسکن مهر رشتخوار شد ۴۵۰ بسته لوازم‌التحریر بین دانش آموزان نیازمند رشتخوار توزیع شد بیش از ۵ طرح و پروژه خدماتی، عمرانی در رشتخوار افتتاح شد