بدون نظر
 
همزمان با عید سعید قربان؛
۲۰ راس گوسفند، جهت بهرمندی نیازمندان در رشتخوار قربانی شد
تاریخ انتشار : ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ در ۱۱:۳۹
 
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) رشتخوار گفت: همزمان با عید سعید قربان با کمک خیرین رشتخواری، بیش از 20 راس دام سبک جهت تامین گوشت مورد نیاز نیازمندان در این شهرستان قربانی و توزیع شد.

 

 

به گزارش چهل ماه نیوز، محید حسین زاده رئیس کمیته امداد شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ما ضمن تبریک عید سعید قربان، با تقدیر از کمک خیرین همیشه در صحنه در سطح این شهرستان گفت: با کمک خیرین شهرستان رشتخوار، بیش از ۲۰۰ میلیون ریال کمک هزینه جهت تامین گوشت قربانی نیازمندان در سطح این شهرستان جمع آوری شد.

 

وی در ادامه همین مطلب، افزود: با استفاده از مبلغ جمع آوری شده توسط خیرین، ۲۰ راس گوسفند خریداری، که پس از اقدام به قربانی کردن در کشتارگاه،  گوشت های قربانی تا پایان امروز بین نیازمندان شهرستان توزیع می شود.

 

رئیس کمیته امداد شهرستان رشتخوار در پایان پیش بینی کرد با توجه به اقدام خیرین به قربانی کردن در سطح روستاها، میزان قربانی دام در سطح این شهرستان به بیش از ۵۰ راس برسد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۲۰ راس گوسفند، جهت بهرمندی نیازمندان در رشتخوار قربانی شد پدر شهید اکبر دودل به فرزند شهیدش پیوست ۹۳ واحد مسکونی مددجویی تا پایان سال در رشتخوار ساخته می شود دولت به عنوان ویترین نظام، نقش بسیار مهمی در بحث رضایتمندی مردم دارد واژگونی خودروی L90 در محور خواف_ رشتخوار ۵ مصدوم برجای گذاشت نجات یک قلاده شغال از مرگ حتمی در رشتخوار شکارچی غیر مجاز آهو در رشتخوار شناسایی و دستگیر شد نقش رسانه‌ها در شفاف‌سازی و خنثی‌کردن نقشه‌های دشمن، بسیار موثر است پاسخگو بودن مسئولین در مقابل مردم باعث پیشرفت و شکوفایی جامعه می‌شود غدیر به منزله روح مبعث و بعثت است کلاهبرداران ۳۵۰ میلیون ریالی در رشتخوار دستگیر شدند ۲ قنات احیاء شده در روستاهای رشتخوار افتتاح شد