بدون نظر
 
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) رشتخوار خبر داد؛
واگذاری ۳۶ نیروگاه خورشیدی به مددجویان کمیته امداد در رشتخوار
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ در ۰۹:۰۹
 
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رشتخوار گفت: در اولین طرح راه اندازی نیروگاه های 5 کیلو واتی تولید برق خورشیدی جهت منازل مددجویان کمیته امداد در سطح شهرستان رشتخوار 36 نیروگاه با ارزش 828 میلیون تومان واگذاری شد.
به گزارش چهل ماه نیوز، مجید حسین زاده مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار ما از واگذاری بیش از ۳۶ پنل خورشیدی به مددجویان کمیته امداد این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: در اسفند ماه امسال و در جهت حمایت از مددجویان نهاد کمیته امداد ۳۶ پنل خورشیدی ۵ کیلو واتی در سطح شهرستان رشتخوار به مددجویان واگذار شد.

 

وی با اشاره به اینکه ارزش هر پنل خورشیدی واگذار شده در این طرح به مددجویان ۲۳۰ میلیون ریال بوده است، افزود: مهم ترین چالش مناطق روستایی در حال حاضر با توجه به خشکسالی و کمبود منابع آب زیر زمینی نداشتن درآمد پایدار می باشد، که خوشبختانه اجرای این طرح می تواند گامی به سوی ایجاد اشتغال پایدار برای محرومین و مددجویان در سطح روستاهای شهرستان باشد.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رشتخوار در ادامه، افزود: مهم‌ترین طرح ها و برنامه ها امروز کمیته امداد توانمندسازی مددجویان با ایجاد اشتغال پایدار و خود کفا کردن این قشر از جامعه است.

 

حسین زاده از درآمد ماهانه حداقل ۶میلیون ریال، برای مددجویان با اجرای این طرح خبر داد و تصریح کرد: در این طرح با تفاهم نامه‌ای که با اداره برق شهرستان منعقد گردیده است، برق تولیدی این پنل‌های خورشیدی به مدت ۲۰ سال از مددجویان کمیته امداد این شهرستان خریداری می‌شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
واگذاری ۳۶ نیروگاه خورشیدی به مددجویان کمیته امداد در رشتخوار پرداخت خسارات ناشی از کم‌آبی به کشاورزان توصیه جنتی درباره مسئله حجاب دلار ۴۸۲۵ تومان شد/ رشد ۳۶ هزار تومانی سکه+‌ جدول آیا یوتیوب و توئیتر رفع فیلتر می‌شوند؟ بازار داغ میوه های خارجی در بزرگترین مرکز تجاری جنوب شرق/ قیمت های سرسام آور دستاورد عدم نظارت بر بازار میوه قطع دست نوجوان ۱۶ ساله در انفجار ترقه +عکس (۱۸+) از اخراج توئیتری تیلرسون تا سناریو‌های بازار مسکن در سال ۹۷ بررسی شانس صعود ۴ تیم ایرانی در آسیا لابی گری در مجلس بیداد می کند/ آقای وزیر ۱۵ نفر از فک و فامیل خود را به داخل صحن مجلس آورده بود! فوت۳ نفر و مصدومیت ۲۰۸۲ نفر/کاهش محسوس حوادث چهارشنبه سوری همایش تکریم مادران شهدا در رشتخوار برگزار شد+ تصاویر