بدون نظر
 
فرمانده انتظامی خراسان رضوی:
سارق بانک های مشهد دستگیر شد
تاریخ انتشار : ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ در ۰۸:۱۵
 
فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری سارق بانک های تجارت و رسالت مشهد در عملیات غافلگیرانه پلیس خبر داد.

به گزارش چهل ماه نیوز، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار قادر کریمی جمعه شب در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پس از انجام ۲سرقت مسلحانه از بانک های تجارت و رسالت مشهد تحقیقات پلیسی برای دستگیری متهم آغاز شد.

وی افزود: کارآگاهان مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی با  بررسی های علمی سرنخ های  موجود عامل این سرقت ها که چهار سال از ازدواجش می گذرد و یک نوزاد شیر خوار دارد را شناسایی و تحت تعقیب قرار دادند.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی تصریح کرد: تحقیقات از متهم پرونده در حالی ادامه دارد که پلیس مقادیری از وجوه سرقتی، اسلحه و لباس های مورد استفاده در سرقت را از  وی کشف کرده است.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پیروزی حریفان آسیایی استقلال و تراکتورسازی سارق بانک های مشهد دستگیر شد برف و باران در ۱۹ استان کشور هیچ مرکزی به اندازه حوزه علمیه نمی‌تواند انسان‌های جویای حقایق را سیراب کند نگاهی به رسم و رسوم عید نوروز در شهرستان رشتخوار+ تصاویر واگذاری ۳۶ نیروگاه خورشیدی به مددجویان کمیته امداد در رشتخوار پرداخت خسارات ناشی از کم‌آبی به کشاورزان توصیه جنتی درباره مسئله حجاب دلار ۴۸۲۵ تومان شد/ رشد ۳۶ هزار تومانی سکه+‌ جدول آیا یوتیوب و توئیتر رفع فیلتر می‌شوند؟ بازار داغ میوه های خارجی در بزرگترین مرکز تجاری جنوب شرق/ قیمت های سرسام آور دستاورد عدم نظارت بر بازار میوه قطع دست نوجوان ۱۶ ساله در انفجار ترقه +عکس (۱۸+)