بدون نظر
 
توصیه جنتی درباره مسئله حجاب
تاریخ انتشار : ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ در ۰۸:۴۰
 
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: خبرگان از مسئولین نظام توقع دارند در مورد فرهنگ و معیشت و اقتصاد و تولید اهمیت قائل شوند.

به گزارش چهل ماه نیوز،  آیت‌الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری عصر امروز (چهارشنبه ۲۳ اسفند ۹۶) در اختتامیه چهارمین اجلاس دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مجلس خبرگان دغدغه ارزش‌ها و اخلاق اسلامی و روحیه جهادگری و ایثار را دارد، خاطرنشان کرد: ما در ولایت فقیه و مقام معظم رهبری حداکثر تأکید را داریم چون معتقدیم ولایت فقیه ستون جمهوری اسلامی است و همه چیز حول این ستون می‌چرخد و انقلاب بر پایه ولایت فقیه ادامه یافته است.

 

وی با بیان اینکه انقلاب و نظام اسلامی تاکنون با ولایت فقیه با قدرت پیش رفته است، افزود: اکنون هم نهضت خود را حفظ می‌کنیم و برای آینده هم مقام ولایت حاکم خواهد بود، چون ولایت فقیه، ولایت رسول‌الله است و پایان‌پذیر نیست.

 

رئیس مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه ما از مسئولان نظام توقع و انتظارات زیادی داریم، گفت: مجلس خبرگان انتظار دارند در مسئله اشتغال و تولید کار بیشتری انجام شود، چون راضی نیستیم افرادی بیکار باشند و اکنون که در آستانه عید هستیم، میوه و شیرینی نداشته باشند درحالی‌که از اموال همین مردم بیچاره آلاف و اولوف برای خود جمع کنند و این مسئله قابل اغماض نیست.

 

آیت‌الله جنتی با اعلام خبر دیدار اعضای مجلس خبرگان با رهبر انقلاب گفت: مجلس خبرگان بیعت دوباره خود را با مقام ولایت اعلام می‌کند و فردا نیز به خدمت ایشان می‌رسد.

 

وی پیرامون برگزاری چهارمین اجلاسیه دوره پنجم مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: اجلاسیه امروز، اجلاسیه خوبی بود و درباره هیئت اندیشه‌ورز که دغدغه رهبر انقلاب بود تصمیم‌گیری شده و رأی گرفته شد و از این مرحله عبور کردیم.

 

رئیس مجلس خبرگان رهبری ضمن اشاره به مسئله حجاب خاطرنشان کرد: در این مورد هم مجدداً تأکید می‌کنم که این مسئله مهم‌ از مسلمات اسلام است که هم سنی و هم شیعه آن را قبول دارند و تمام علمای اسلام آن را می‌پذیرند و هیچ‌یک از علما به این موضوع تشکیک نداشته‌اند.

 

آیت‌الله جنتی در همین راستا ادامه داد: جوانانی را که حرف‌های نامربوط می‌زنند باید توجیه کرد و دلیل تأکید بر حجاب را برای آنان روشن کرد تا از کار نادرست خود پشیمان شده و توبه کنند و اگر توبه نکردند آن موقع با آنها برخورد شود.

 

رئیس مجلس خبرگان رهبری در پایان با تأکید بر اینکه باید دل فقرا را در پایان سال شاد کرد، گفت: هر فردی که می‌تواند کاری بکند باید انجام دهد، چون این وظیفه ماست و باید بدانیم در خانه فقرا چه خبر است و بفهمیم آیا آن چیزی که ما می‌خوریم آنها نیز می‌توانند بخورند؟

منبع: فارس
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
پرداخت خسارات ناشی از کم‌آبی به کشاورزان توصیه جنتی درباره مسئله حجاب دلار ۴۸۲۵ تومان شد/ رشد ۳۶ هزار تومانی سکه+‌ جدول آیا یوتیوب و توئیتر رفع فیلتر می‌شوند؟ بازار داغ میوه های خارجی در بزرگترین مرکز تجاری جنوب شرق/ قیمت های سرسام آور دستاورد عدم نظارت بر بازار میوه قطع دست نوجوان ۱۶ ساله در انفجار ترقه +عکس (۱۸+) از اخراج توئیتری تیلرسون تا سناریو‌های بازار مسکن در سال ۹۷ بررسی شانس صعود ۴ تیم ایرانی در آسیا لابی گری در مجلس بیداد می کند/ آقای وزیر ۱۵ نفر از فک و فامیل خود را به داخل صحن مجلس آورده بود! فوت۳ نفر و مصدومیت ۲۰۸۲ نفر/کاهش محسوس حوادث چهارشنبه سوری همایش تکریم مادران شهدا در رشتخوار برگزار شد+ تصاویر دومین جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان رشتخوار برگزار شد