بدون نظر
 
رئیس بهزیستی رشتخوار:
بروز شدن امروز آسیب‌های اجتماعی، توجه به مقام و جایگاه زن را دو چندان می کند
تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ در ۱۶:۲۹
 
رئیس بهزیستی شهرستان رشتخوار در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان گفت: امروزه با توجه به اینکه جامعه ما به طور جدی در معرض آسیب های اجتماعی، در حال بروز شدن قرار دارد، این آسیب ها توجه به مقام و جایگاه زن را دو چندان می کند.

به گزارش چهل ماه نیوز، مهدی اکبر زاده رئیس مرکز بهزیستی شهرستان رشتخوار ظهر امروز همزمان با هفته گرامیداشت مقام زن با تبریک پیشاپیش ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)  در نشست خبری با اصحاب رسانه این شهرستان گفت: در جامعه ۶۱ هزار نفری شهرستان رشتخوار بیش از ۳۰ هزار نفر را بانوان تشکیل می‌دهند، امروز باید با برنامهریزی دید که چه برنامه هایی در جهت اعتلای مقام زن باید انجام دهیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه زن و مقام زن رکن اساسی خانواده است، افزود: امروزه با توجه به اینکه به طور جدی در معرض آسیب های اجتماعی قرار داریم، این آسیب ها توجه به مقام و جایگاه زن را دو چندان می کند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان رشتخوار در ادامه با توجه به اینکه آسیب های جدید در حال بروز شدن هستند، اذعان داشت: با توجه به  بروز شدن آسیب‌ها، امروز برنامه ریزی در بحث بانوان باید بر پایه آموزش و آموزش به شکل و روش جدید اجتماع محور باشد.

در ادامه خانم علمداری رئیس مجمع مشورتی بانوان شهرستان رشتخوار با توجه به اینکه نیمی از جامعه ما را بانوان تشکیل می‌دهند، افزود: این مسئله باید دغدغه امروز مسئولین باشد، مجمع مشورتی زنان یک مجمع بسیار خوب و ارزشمند است، به دلیل حضور بانوان چرا که این حضور باعث حرکت رو به جلو  می‌شود.

خانم علمداری با تاکید ب را اینکه مادران مهم‌ترین نقش در جامعه را از بعد تربیتی و آموزش ایفا می‌کنند، اظهار داشت: فرهنگ سازی در زمینه بهینه مصرف کردن یکی از مهمترین بخش‌های فعتلیت بانوان است.

وی در ادامه با توجه به فعالیت بانوان این شهرستان در زمینه آسیب طلاق نیز گفت: با همکاری بانوان مجمع مشورتی زنان این شهرستان از ۱۵ پرونده ۳ پرونده طلاق هم اکنون مشکلاتشان در این باب رفع و به کانون خانواده مجدد برگشته اند.

وی همچنین از فعالیت بانوان این شهرستان در جهت ایجاد ۵۰ شغل خانگی خبر داد واذعان داشت: با فراهم شدن تسهیلات اعطای وام پس از آموزش‌های لازمه به زودی ۵۰ شغل خانگی در سطح شهرستان راه‌اندازی می‌شود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بروز شدن امروز آسیب‌های اجتماعی، توجه به مقام و جایگاه زن را دو چندان می کند ۴۰۰ شیار لرزان در مسیر رشتخوار-تربت حیدریه، عیدی راهداری رشتخوار به مردم مامیچ: استقلال بهتر از ما بازی کرد قتل فجیع زن مطلقه و پسر ۸ ساله‌اش مسئولان مانع از بین رفتن درختان و باغات موجود در شهرها شوند/برخی به‌دنبال دست‌اندازی به باغ‌ها و باغستان‌های تهران هستند همه چیز درباره جنگ عفرین هر گونه تخلف و سلب آسایش شهروندان پیگرد قانونی و با متخلفین برخورد می‌شود مسئولان مانع از بین رفتن درختان و باغات موجود در شهرها شوند زنگ سبز در مدارس رشتخوار نواخته شد+ تصاویر کسر خدمت شش ماهه سربازان فعال در سمن‌ها صحت ندارد برانکو به رکورد قلعه نویی رسید کاهش ۵۰ درصدی قاچاق در کشور / انتصاب رئیس جدید ستاد مبارزه با قاچاق در روزهای آینده