بدون نظر
 
فرماندار رشتخوار:
یکی از اهرم های قوی استکبار امروز بحث فرهنگ است
تاریخ انتشار : ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ در ۰۹:۰۷
 
فرماندار شهرستان رشتخوار با تاکید بر اینکه بهترین هنرمندان ما شهدای گرانقدر ما هستند، گفت: شهدا بودند، که این امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آوردند، در حوزه فرهنگ که امروز در واقع یکی از اهرم های قوی استکبار بحث فرهنگ است، رسالت ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی ما سنگین است.

به گزاش چهل ماه نیوز، خالقداد عرب فرماندار رشتخوار شب گذشته د رحاشیه جشنواره خاتون خورشید در محل سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشتخوار ضمن تقدیر از حضور هنرمندان شهرستان های تربت حیدریه، گناباد و مه ولات و هنرمندان این شهرستان در اختتامیه این جشنواره با اشاره به اینکه خاتون خورشید برگرفته از نام حضرت زهرا(س)، گفت: ما هر چه داریم از حضرت زهرا(س) است،  زنان جامعه اسلامی باید با تعسی از حضرت زهرا زندگی و معاشرت‌ کنند.

 

وی در ادامه ضمن تبریک سالروز امور تربیتی یادگار شهید رجایی نیز با اشاره به اینکه شهید رجایی در تاریخ انقلاب اسلامی ما ماندگار است، و انشالله ماندگار خواهد بود، گفت: امور تربیتی در واقع بال قوی آموزش و پرورش است.

 

فرماندار رشتخوار در ادامه افزود: امروز باید با برگزاری مراسم این چنینی به جامعه امید داد، استکبار و اعیادی آن‌ها به اشکال و عناوین مختلف دارند یاس و نا امیدی را مخصوصا برای جوانان ما تبلیغ و تشویق می کنند.

عرب در ادامه با تاکید بر اینکه بهترین هنرمندان ما شهدای عزیز ما هستند، نیز اذعان داشت: شهدا بودند، که این امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آوردند، در حوزه فرهنگ که امروز در واقع یکی از اهرم های قوی استکبار بحث فرهنگ و اینکه مقام معظم رهبری سالیان سال، دغدغه فرهنگ را داشتند، بحث شبیخون فرهنگی بحث جنگ نرم را مطرح کردند، رسالت ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی ما سنگین است.

 

وی یادآور شد: ما باید اوغات فراغت جوانان و هنرمندان را با بستر سازی فراهم شده مهیا کنیم، تا هنر و توانایی که دارند به نمایش بگذارند، چرا که مردم زیبایی و نشاط را دوست دارند.

 

وی در ادامه با اشاره به اینگه حوزه فرهنگ نیازمند مدیریت است، تصریح کرد: این موضوع از این لحاظ حائز اهمیت است، که از آن خط قرمز هایی که نظام ما و خانواده های معظم شهدای ما که شهید دادند و خون دادند، عبور نکنیم، و این آرامش امنیت را که برای ما و شما به ارمغان آوردند این را پاسداری کنیم، و هم ترویج فرهنگ اسلامی را که آن هم نشاط و شادابی و تزریق امید برای جوانان در جامعه را فراهم کنیم.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اختتامیه جشنواره خاتون خورشید با معرفی نفرات برتر در رشتخوار برگزار شد+تصاویر یکی از اهرم های قوی استکبار امروز بحث فرهنگ است ۴۰۰ اصله درخت در طرح جشن تولد زمین در مدارس رشتخوار کاشته شد+ تصاویر واردات ۵۰ تن دستمال توالت از ترکیه به کشور! ماجرای تحصن و آشپزخانه مستقل دراویش در پاسداران/جزئیات حمل سلاح‌ توسط یک «فرقه داعشی» در تهران گمرک با ترخیص کدام خودروها مخالفت می‌کند؟ +سند پرداخت تسهیلات ویژه روستاییان گوشی سامسونگ هم مشمول طرح رجیستری شد عوارض خروج از کشور گران شد قیمت گوشت در شب عید گران نمی‌شود تخفیف‌های جدید بیمه شخص ثالث +جدول تلاش برای کاهش میزان جرائم در جامعه، مهمترین دغدغه نیروی انتظامی است