بدون نظر
 
در هفتمین رو ز از دهه مبارک فجر؛
۷ طرح خدماتی، عمرانی در بخش جنگل شهرستان رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد
تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ در ۱۷:۰۲
 
در هفتمین روز از دهه مبارک فجر بیش از 7 طرح خدماتی، عمرانی با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال در بخش جنگل شهرستان رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد.

به گزارش چهل ماه نیوز، در هفتمین روز از دهه مبارک فجر بیش از ۷ طرح خدماتی، عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در بخش جنگل شهرستان رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد.

 

 

صبح امروز، و در اولین مراسم افتتاحیه طرح ها در هفتمین رو از دهه مبارک فجر، پایگاه اورژانس جاده ای روستای شعبه در بخش شهر جنگل شهرستان رشتخوار با اعتبار بالغ بر ۳ میلیارد ریالی با فعالیت ۲ نیروی فعال ۲۴ ساعت جهت خدمت رسانی به مردم بخش جنگل آغاز به کار کرد.

 

 

در ادامه برنامه های امروز دفتر دهیاری روستای شعبه نیز با اعتباری بالغ بر  ۳۵ میلیون تومان با ۵۰ متر زیر بنا افتتاح و بهره برداری شد.

 

 

در ادامه مسئولین با حضور در دفتر امام جمعه با حجت الاسلام توکلی امام جمعه شهر جنگل دیدار و با حضور در مزار شهدای شهر جنگل، مزار شهدا غبار روبی و عطر افشانی شد.

 

 

 

در ادامه کلنگ پروژه ساخت  ساختمان اداره مسکونی، برق بخش جنگل به زمین زده شد و پروژه تامین برق مسکن مهر احداث شبکه فشار متوسط شهر جنگل نیز با اعتبار بالغ بر ۹۵۰ میلیون ریال افتتاح شد.

 

 

 

افتتاح پروژه های آسفالت معابر خیابان شریعتی شرقی و غربی شهر جنگل نیز با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۸۵۰ میلیون ریال از دیگر برنامه های امروز بود.

 

 

افتتتاح مرکز یادگیری محلی شهر جنگل، و افتتاح و بهره بردرای از پروژه آبرسانی کم فشار و لوله کشی با سطح زیر کشت  ۹۰ هکتاری در روستای کوده با هزینه ۴۵۰ میلیون تومان از برنامه های هفتمین روز دهه فجر شهرستان رشتخوار بود.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اردوغان دست به دامان گروه‌های تروریستی شد تولد ۸ قلو‌ها در یزد صحت دارد؟ وقتی «اکبر عبدی»، ترامپ می‌شود! +عکس اتوبوس تراکتورسازی دچار سانحه شد وقتی سینما «شعله ور» می شود! کشاورزی امروز ما، نیازمند مدیریت منابع آب است پایگاه اورژانس بین جاده ای در بخش جنگل رشتخوار راه اندازی شد ۷ طرح خدماتی، عمرانی در بخش جنگل شهرستان رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد خاموشی چاه‌های کشاورزی منبع درآمدی برای وزارت نیرو! سرقت احشام از دامداران و عشایر به عنوان یکی از دغدغه‌های پلیس است کشف اسکناس جعلی در هرسین دستگیری سرشاخه‌های هرمی در مشهد