بدون نظر
 
صبح امروز؛
پایگاه اورژانس بین جاده ای در بخش جنگل رشتخوار راه اندازی شد
تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ در ۱۷:۴۴
 
صبح امروز همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر پایگاه اورژانس بین جاده ای در روستای شعبه بخش جنگل شهرستان رشتخوار با اعتبار بالغ بر 3 میلیارد ریال افتتاح و راه اندازی شد.

به گزارش چهل ماه نیوز، صبح امروز همزمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر پایگاه اورژانس بین جاده ای در روستای شعبه بخش جنگل شهرستان رشتخوار با اعتبار بالغ بر ۳ میلیارد ریال افتتاح و راه اندازی شد.

خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار صبح امروز در حاشیه افتتاح مرکز پایگاه اورژانس جاده ای روستای روستای شعبه در بخش جنگل شهرستان رشتخوار ضمن تبریک ایام الله دهه فجر،با اشاره به اینکه امسال ۱۵ میلیارد تومان طرح و پروژه در سطح این شهرستان افتتاح و بهره برداری می‌شود، گفت: بهره برداری و افتتاح این پروژه ها همه به عظمت نظام و انقلاب است. و خدماتی است که به یمن تفکر پاک حضرت امام(ره) در حال انجام است.

 

وی با اشاره به فرمایش امام صادق(ع) مبنی بر بهره مندی از دو نعمت، سلامت و امنیت، افزود: امنیتی که امروز ما داریم را باید قدردان آن باشیم.

دکتر مهدی کلاتی رئیس مرکز بهداشت و درمان شهرستان رشتخوار ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر با اشاره به اینکه در  این پروژه دو نیرو به صورت ۲۴ ساعته فعالیت و ارائه خدمات خواهند داشت، افزود: با توجه به مشکلات مردم بخش جنگل و دقدغه مردم نسبت به مشکلات اورژانسی افتتاح این پایگاه یکی از نیازهای ضروری در این بخش بود.

وی با اشاره به اینکه روستای شعبه با توجه به دسترسی بیشتر و فراهم بودن شرایط زیر ساختی بهترین مکان جهت ایجاد پایگاه جاده ای بوده است، افزود: از ۷ سهمیه پایگاه اورژانس جاده ای استان در امسال، شهرستان رشتخوار سهمیه ۲ پایگاه اورژانس جاده ای را دریافت کرده، که یکی از این پایگاه ها در روستای شعبه مستقر شده است.

انتهای پیام/

 

 

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تصاویر کمتر دیده شده از دوران انقلاب اسلامی در رشتخوار عکس/ ۲۰۶ برزیلی در آبادان رفتار عجیب بیرانوند با یک هوادار اردوی یک هفته‌ای استقلالی‌ها در قطر مردم تربت حیدریه به دنبال یک وجب پارکینگ! اردوغان دست به دامان گروه‌های تروریستی شد تولد ۸ قلو‌ها در یزد صحت دارد؟ وقتی «اکبر عبدی»، ترامپ می‌شود! +عکس اتوبوس تراکتورسازی دچار سانحه شد وقتی سینما «شعله ور» می شود! کشاورزی امروز ما، نیازمند مدیریت منابع آب است پایگاه اورژانس بین جاده ای در بخش جنگل رشتخوار راه اندازی شد