بدون نظر
 
فرمانده انتظامی شهرستان رشتخوار:
سرقت احشام از دامداران و عشایر به عنوان یکی از دغدغه‌های پلیس است
تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ در ۰۸:۳۴
 
فرمانده انتظامی شهرستان رشتخوار گفت: سرقت احشام از دامداران و عشایر به عنوان یکی از دغدغه‌های مهم پلیس است، که باید به منظور پیشگیری از وقوع سرقت‌های احتمالی در منطقه مردم به توصیه های پلیس توجه کنند.

به گزارش چهل ماه نیوز، داوود حاتمیان فرمانده انتظامی شهرستان رشتخوار صبح امروز درگفتگو با خبرنگار ما، گفت: امنیت مقوله‌ای فرا بخشی است که نیاز به هم‌کاری و هماهنگی همه‌جانبه دارد و همگان در آن نقش دارند و مردم نیزپایه بسیار محکمی در تأمین امنیت هستند که دراین رابطه عشایر و دامداران لازم است نکات، توصیه‌ها و هشدارهای پلیس را دررابطه با حفظ و نگهداری احشام خود در جهت کاهش هر چه بیشتر سرقت رعایت کنند.

 

 

حاتمیان افزود: روستاها و مناطق عشایری واقع در جاده مواصلاتی بیشتر در دسترس سارقان هستند ودامداران نباید احشام خود را در کنار جاده‌ها و چراگاه‌ها بدون صاحب رها کنند و بایستی با برنامه‌ریزی مناسب در نگه‌داری آنها هوشیار باشند.

 

وی یادآور شد: دهیاران و شوراهای اسلامی و مردم روستاها نسبت به رفت و آمد افراد غریبه و خریداران و داد و ستد آنان با اهالی حساسیت به خرج داده و با دقت خاصی آنها را رصد نموده وهمچنین رفت و آمد افراد و خودروهای غریبه در روستاها رصد شود و در صورت مشکوک بودن شماره پلاک آن را به نیروی انتظامی جهت استعلام و بررسی و پیگیری اعلام کنند.

 

 

سرهنگ حاتمیان درپایان ضمن یادآوری موضوع مهم لزوم همکاری و مشارکت مردم با پلیس،از شهروندان خواست هرگونه مواردمشکوک درسطح حوزه استحفاظی رابلافاصله ازطریق شماره تلفن ۱۱۰ (مرکز فوریتهای پلیسی)به مجموعه انتظامی شهرستان اطلاع رسانی نمایند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تصاویر کمتر دیده شده از دوران انقلاب اسلامی در رشتخوار عکس/ ۲۰۶ برزیلی در آبادان رفتار عجیب بیرانوند با یک هوادار اردوی یک هفته‌ای استقلالی‌ها در قطر مردم تربت حیدریه به دنبال یک وجب پارکینگ! اردوغان دست به دامان گروه‌های تروریستی شد تولد ۸ قلو‌ها در یزد صحت دارد؟ وقتی «اکبر عبدی»، ترامپ می‌شود! +عکس اتوبوس تراکتورسازی دچار سانحه شد وقتی سینما «شعله ور» می شود! کشاورزی امروز ما، نیازمند مدیریت منابع آب است پایگاه اورژانس بین جاده ای در بخش جنگل رشتخوار راه اندازی شد