بدون نظر
 
رفتار عجیب بیرانوند با یک هوادار
تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ در ۰۸:۰۸
 
زمانی که یکی از هواداران مشغول سلفی گرفتن بود بیرانوند موبایل او را با دست زد و باعث شد تلفن همراه هوادار به سمت هوا پرتاب شود.

به گزارش چهل ماه نیوز،  بعد از پایان بازی نفت آبادان و پرسپولیس و پیروزی سه بر صفر تیمپرسپولیس میکسدزون ورزشگاه نفت آبادان به شدت شلوغ بود و نزدیک به ۵۰۰ تا ۶۰۰ هوادار در زمین چمن ورزشگاه حضور داشتند و از بازیکنان پرسپولیس درخواست می‌کردند تا پیراهن بازیکنان را بگیرند این باعث شد تا خبرنگاران ورزشی نتوانند به صورت کامل با بازیکنان مصاحبه کنند.

 

* بازیکنان پرسپولیس هم بعد از پایان بازی و زمانی که می‌خواستند از رختکن به سمت اتوبوس بروند هواداران زیادی به دنبال بازیکنان می‌دویدند تا عکس سلفی بگیرند. این اتفاق باعث شد تا علیرضا بیرانوند از شلوغی ناراحت شود و باعث شد زمانی که یکی از هواداران مشغول سلفی گرفتن بود بیرانوند موبایل او را با دست زد و باعث شد تلفن همراه هوادار به سمت هوا پرتاب شود.

 

* از نکات جالب توجه این دیدار هم می‌توان به حضور خبرنگاران پشت درهای بسته ورزشگاه بعد از پایان بازی اشاره کرد.  زمانی که خبرنگاران مشغول گرفتن مصاحبه و گزارش بودند درهای ورزشگاه بعد از پایان بازی بسته شد و خبرنگاران ورزشی چند دقیقه‌ای پشت درهای بسته معطل شدند.

 

منبع: فارس
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
عکس/ ۲۰۶ برزیلی در آبادان رفتار عجیب بیرانوند با یک هوادار اردوی یک هفته‌ای استقلالی‌ها در قطر مردم تربت حیدریه به دنبال یک وجب پارکینگ! اردوغان دست به دامان گروه‌های تروریستی شد تولد ۸ قلو‌ها در یزد صحت دارد؟ وقتی «اکبر عبدی»، ترامپ می‌شود! +عکس اتوبوس تراکتورسازی دچار سانحه شد وقتی سینما «شعله ور» می شود! کشاورزی امروز ما، نیازمند مدیریت منابع آب است پایگاه اورژانس بین جاده ای در بخش جنگل رشتخوار راه اندازی شد ۷ طرح خدماتی، عمرانی در بخش جنگل شهرستان رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد