بدون نظر
 
حرکت ادامه دار خیرین مدرسه ساز در رشتخوار؛
جوان خیر رشتخواری با ۶۵۰ میلیون تومان در رشتخوار مدرسه می‌سازد
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ در ۱۲:۴۱
 
مدیر آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار گفت: در یک حرکت ایثارگرانه و ماندگار یک جوان اهل شهر جنگل رشتخوار با در نظر گرفتن هزینه 650 میلیون تومانی، مدرسه 9 کلاسه در شهر جنگل رشتخوار می‌سازد.
به گزارش چهل ماه نیوز، محمد قاسم پور مدیر آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به استقبال خوب خیرین در بحث ساخت و ساز مدرسه در این شهرستان گفت: امضای تفاهم نامه ساخت یک باب مدرسه ۹ کلاسه به همت خیر نیک اندیش آقای علی اکبر مومنی به امضا رسید تا به عنوان جوانترین خیر مدرسه ساز شهرستان رشتخوار نام خود را در این اقدام خداپسندانه ماندگار کند.
مدیر آموزش وپرورش شهرستان رشتخوار ضمن تقدیر از اقدام خیر نیک اندیش، اهمیت ساخت مدرسه و کمک به امور آموزش و پرورش مدارس را در مناطق محروم مهم دانست و افزود؛ مدرسه سازی از مصادیق انجام کار خیر است و خیرین مدرسه ساز بستر سازان علم و دانش در جامعه می باشند. 

وی توجه خیرین نیکوکار را به امر مدرسه سازی نشان‌دهنده‌ شناخت صحیح جامعه از اهمیت تعلیم و تربیت آینده سازان این جامعه دانست.

 

قاسم پور در ادامه گفت: مدرسه فوق  به همت خیر بلند همت آقای علی اکبر مومنی و مشارکت اداره کل نوسازی مدارس استان در شهر جنگل بنا می شود و تا مهر ماه ۱۳۹۷ مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

 

وی در ادامه ساخت مدارس خیرساز در شهرستان رشتخوار را قابل توجه دانست و از افزایش ساحت فضاهای آموزشی و پرورشی بیشتر در آینده نزدیک خبر داد.

 

لازم به ذکر است که علی اکبر مومنی خیر جوان مدرسه ساز اهل شهر جنگل شهرستان رشتخوار می باشد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
جوان خیر رشتخواری با ۶۵۰ میلیون تومان در رشتخوار مدرسه می‌سازد ۷ مدال رنگارنگ در مسابقات سبک هاپکیدو و ksb توسط ورزشکاران رشتخواری روش‌های خانگیِ درمان قارچ پوستی خودکشی خانم جوان از پل عابر پیاده خیابان آزادی گلایه‌های زنان سرپرست خانوار از بی توجهی مسئولان بهزیستی/کارتون لقمه چرب دولت برای واردکنندگان خاص ۳ حفار غیر مجاز با هویت غیر بومی در رشتخوار دستگیر شدند طارمی در آغوش اسنایدر + عکس عامل‌تعرض‌به‌۴۰ زن‌پای‌چوبه‌دار +عکس الزام دریافت کارت ملی هوشمند برای ایرانیان بالای ۱۵ سال/افزایش تعداد ایستگاه‌های سیار پایتخت کابوس استقلال دوباره سراغ الریان آمد دستیار ایرانی جدید کی‌روش +عکس