بدون نظر
 
رئیس اداره ورزش و جوانان رشتخوار:
المپیاد ورزشی، یادواره شهدای روستاهای شهرستان رشتخوار برگزار می‌شود
تاریخ انتشار : ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ در ۱۵:۰۷
 
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رشتخوار گفت: المپیاد باز‌های کلاسیک نوجوانان پسر و دختر روستائی، یادواره شهدای روستاهای شهرستان رشتخوار با شعار ورزش آری، اعتیاد هرگز در 3 رشته تیمی با حضور 100 ورزشکار نوجوان در رشتخوار برگزار می‌شود.

 

به گزارش چهل ماه نیوز، مهدی پرتو رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ما، در رابطه با برگزاری مسابقات یادواره شهدای روستای شهرستان رشتخوار گفت: المپیاد باز‌های کلاسیک نوجوانان پسر و دختر روستائی، یادواره شهدای روستاهای شهرستان رشتخوار با شعار ورزش آری، اعتیاد هرگز در ۳ رشته تیمی در رشتخوار برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این المپیاد ویژه متولدین سال های ۸۰ تا ۸۳ در سطح روستاهای این شهرستان می‌باشد، گفت: این مسابقات صبح یکشنبه ۸ بهمن با حضور بیش از  ۱۰۰ ورزشکار نوجوان در ۳ رشته تیمی، شامل والیبال ۷ نفره، دومیدانی ۳ نفره، و پنالتی هدفمند ۳ نفره، با حضور ناظر استانی در سالن عادل شهر رشتخوار اجرا خواهد شد.

وی افزود: پرکردن اوقات فراغت، ترویج ورزش‌های همگانی و کاهش اعتیاد در روستاها بخشی ازاهداف برگزار کنندگان این مسابقات است.

پرتو از حضور تیم‌های ورزشی روستاها از دو بخش مرکزی و بخش جنگل این شهرستان در این المپیاد خبر داد، و افزود: جلوگیری از مهاجرت بی‌رویه روستائیان و کاهش آسیب‌های اجتماعی نیز از دیگر اهداف برگزاری این المپیاد ورزشی می‌باشد.

این مسابقات با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیئت ورزش روستایی در رشتخوار برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اردوغان دست به دامان گروه‌های تروریستی شد تولد ۸ قلو‌ها در یزد صحت دارد؟ وقتی «اکبر عبدی»، ترامپ می‌شود! +عکس اتوبوس تراکتورسازی دچار سانحه شد وقتی سینما «شعله ور» می شود! کشاورزی امروز ما، نیازمند مدیریت منابع آب است پایگاه اورژانس بین جاده ای در بخش جنگل رشتخوار راه اندازی شد ۷ طرح خدماتی، عمرانی در بخش جنگل شهرستان رشتخوار افتتاح و بهره برداری شد خاموشی چاه‌های کشاورزی منبع درآمدی برای وزارت نیرو! سرقت احشام از دامداران و عشایر به عنوان یکی از دغدغه‌های پلیس است کشف اسکناس جعلی در هرسین دستگیری سرشاخه‌های هرمی در مشهد