بدون نظر
 
افزایش تولید نفت ایران تا ۴سال آینده
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ در ۰۹:۱۰
 
معاون وزیر نفت گفت ایران در نظر دارد تا طی 4 سال آینده ظرفیت تولید نفت خود را به 4.7 میلیون بشکه در روز برساند.

به گزارش چهل ماه نیوز، به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  امیرحسین زمانی نیا، معاون وزیر نفت در کنفرانسی در پاریس گفت ایران در نظر دارد تا طی ۴ سال آینده ظرفیت تولید نفت خود را به ۴٫۷  میلیون بشکه در روز برساند.

به گزارش فارس، وی افزود: «ما تلاش می کنیم محتاط باشیم و بلندپروازی نکنیم. ما در نظر داریم در ۳ تا ۴ سال آینده میزان تولید نفت خودمان را حدود ۷۰۰ هزار بشکه در روز افزایش دهیم و به روزانه ۴٫۷ میلیون بشکه برسانیم.»

وی ادامه داد: درصورتی که ایران بتواند برای توسعه ۴ میدان نفتی با شرکت‌های بین‌المللی قرارداد منعقد کند، تولید نفت می‌تواند تا یک میلیون بشکه در روز نیز افزایش یابد.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان رشتخوار افزایش تولید نفت ایران تا ۴سال آینده خوزستان قهرمان وزنه برداری ایران شد انتشار تصاویر خصوصی زنان آرایشگر در اینستاگرام از سوی مرد زن نما دشمنان با چشمان از حدقه در آمده چهلمین جشن پیروزی انقلاب را خواهند دید/ اجازه نزدیکی دشمن به دروازه‌های اقتدار دفاعی و موشکی کشور را نمی‌دهیم ارتش در آستانه کسب یک دستاورد بزرگ؛ شکست نفوذ ارتش ترکیه به «راجو» دهن‌کجی به بازار ۸۰ میلیونی ایران/آیا بساط سامسونگ جمع می‌شود؟ افتتاح و بهره برداری از ۸ پروژه عمرانی، خدماتی در رشتخوار تصاویر کمتر دیده شده از دوران انقلاب اسلامی در رشتخوار عکس/ ۲۰۶ برزیلی در آبادان رفتار عجیب بیرانوند با یک هوادار اردوی یک هفته‌ای استقلالی‌ها در قطر