در پی گلایه‌های مردمی، پیگیری شد؛

حال خراب آنتن دهی تلفن همراه در بیشتر روستاهای شهرستان رشتخوار

آنتن دهی ضعیف، قطعی، و نبود اینترنت مناسب همراه در روستاهای شهرستان رشتخوار معضلی است، که گلایه بیشتر مردم در سطح روستاهای این شهرستان را در پی داشته است.

به گزارش چهل ماه نیوز، با توجه به عصر ارتباطات و نیاز مبرم مردم به تلفن همراه و تحت پوشش قرار گرفتن در این شبکه، آنتن دهی ضعیف، قطعی، و نبود اینترنت همراه دربیشتر روستاهای شهرستان رشتخوار معضلی است، که گلایه بیشتر مردم در سطح این شهرستان را در پی داشته است.

 

 

امیر رضایی از ساکنین روستای حقناباد شهرستان رشتخوار با اشاره به آنتن دهی بسیار ضعیف همراه اول در سطح این روستا گفت: بیشتر ساکنین روستای حقناباد از تماس‌های ضروری خود در این روستا محرومند، به طوری که مردم روستا بیشتر اوقات برای رفع این مشکل بالجبار به ارتفاعات روستا و پشت بام‎های منازل خود رجوع می‌کنند، که این موضوع علاوه بر خطر آفرین بودن، تماس مطلوبی را نیز برای اهالی به همراه ندارد.

 

 

اسدالله شیدایی یکی از اهالی روستای عبس آباد رشتخوار نیز در رابطه با وضعیت نامناسب آنتن دهی همراه اول در این روستا به خبرنگار ما گفت: حدود سه سال است که حضوری وغیر حضوری مشکل آنتن دهی تلفن همراه  در منازل روستای عبس آباد را منعکس کردیم، اما متاسفانه جهت رفع این مشکل تا کنون هیچ اقدام موثری از سوی مسئولین در این شهرستان انجام نشده است.

 

 

حسین رسولی ساکن روستای مهدی آباد شهرستان رشتخوار نیز از وضعیت نامناسب پوشش آنتن دهی همراه اول در این روستا گلایه و در همین رابطه افزود: با توجه به عصر ارتباطات و با توجه به اینکه روستای مهدی آباد یکی از بزرگترین روستاهای شهرستان رشتخوار است، مشترکین همراه اول در این روستا ازضعیف بودن آنتن دهی همراه اول گلایه مند، هستند.

 

 

رسولی در ادامه ضمن درخواست از توجه بیشتر مسئولین در رابطه با وضعیت آنتن دهی، در رابطه با وضعیت اینترنت همراه اول در این روستا گفت: نبود اینترنت پرسرعت نسل ۳ و ۴ نیز از دیگر مشکلات مردم روستای مهدی آباد در شهرستان رشتخوار است.

 

 

در ادامه خوشرو ساکن روستای روح آباد شهرستان رشتخوار نیز در رابطه با وضعیت آنتن دهی نامناسب همراه اول در این روستا و روستاهای اطراف گفت: اهالی روستاهای روح‌آباد، و سرآسیاب از آنتن دهی خطوط همراه اول و ضعیف بودن آنتن دهی در این روستاها گلایه دارند، بهره مندی از اینترنت همراه نیز از مهمترین درخواست‌های اهالی جهت استفاده از این تکنولوژی جدید است.

 

 

اهالی روستاهای، حقناباد، چاهشورک  و چندین روستای دیگر در بخش جنگل شهرستان رشتخوار نیز از ضعیف بودن آنتن دهی همراه اول در این روستاها گلایه دارند.

 

 

شهرستان رشتخوار دارای جمعیتی بالغ بر ۶۰ هزار نفر است که بیشتر مردم در این شهرستان در روستاها سکونت دارند.

 

 

انتهای پیام/

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای