مسئول اورژانس 115 رشتخوار خبر داد؛

۷ مصدوم در اثر برخورد ۲ خودروی پراید در رشتخوار

رشتخوار_ مسئول اورژانس 115 شهرستان رشتخوار گفت: برخورد 2 خودروی سواری پراید شب گذشته در حد فاصل 15 کیلومتری شهر رشتخوار و در ابتدای جاده روستایی دولت آباد این شهرستان 7 مصدوم برجای گذاشت.

.

به گزارش چهل ماه نیوز، مهدی نجفی مسئول اورژانس ۱۱۵ شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ما در رابطه با حادثه شب گذشته در کیلومتر ۱۵ شهرستان رشتخوار به تربت حیدریه گفت: برخورد ۲ خودروی سواری پراید شب گذشته در حد فاصل ۱۵ کیلومتری شهر رشتخوار و در ابتدای جاده روستایی دولت آباد این شهرستان ۷ مصدوم برجای گذاشت.

 

 

وی در ادامه با اشاره به اینکه حادثه ساعت ۲۰ رخ داد، افزود: در پی دریافت خبر سانحه رانندگی در مسیر رشتخوار تربت حیدریه بلافاصله تیم اورژانس جاده‌ای این مرکز به همراه عوامل امدادی هلال احمر به محل حادثه اعزام شدند.

 

 

وی با اشاره به اینکه یکی از مصدومین از ناحیه سر دچار آسیب ترومای شده بود، از اعزام ۷ مصدوم این حادثه به مراکز درمانی خبر داد و گفت: ۵ نفر از مصدومین این حادثه توسط عوامل اورژانس شهرستان و ۲ مصدوم دیگر نیز توسط تیم امداد نجات عوامل جاده‌ای هلال احمر به بیمارستان درمانی تربت حیدریه منتقل شدند.

 

 

انتهای پیام/

.

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای