فرمانده سپاه شهرستان رشتخوار:

۱۳ آبان مهمترین حوادث انقلاب را در دل خود جای داده است

فرمانده سپاه شهرستان رشتخوار با اشاره به این نکته که 13 آبان مهمترین حوادث انقلاب را در دل خود جای داده است، گفت: 13 آبان باعث شد، جاسوسی، خباثت و فریبکاری دولت آمریکا برای ملت ما برملا شود.

به گزارش چهل ماه نیوز، علی یعقوبیان فرمانده سپاه شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ما با شاره به قرار گرفتن در آستانه سالروز ۱۳ آبان ماه، گفت: بعضی از حوادث دوران نهضت و انقلاب اسلامی در ذهنا ماندگار تر است، که یکی از نمونه‌های حوادث ماندگار انقلاب اسلامی ۱۳ آبان ماه است.

وی با تاکید بر اینکه ۱۳ آبان مهمترین حوادث انقلاب را در دل خود جای داده است، افزود: ۱۳ آبان با حوادثی همچون تبعید امام (ره) به ترکیه، و تاسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام دراین روز، باعث شده تا ۱۳ آبان ماه برای همیشه در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت شود.

فرمانده سپاه شهرستان رشتخوار در ادامه در رابطه با اهمیت این روز با توجه به سخنان امام (ره) اذعان داشت:  امام (ره) از ۱۳ آبان‌ماه به عنوان انقلاب دوم در کشوریاد کرده است، و۱۳ آبان باعث شده است، جاسوسی و خباثت و فریبکاری دولت آمریکا برای ملت ما برملا شود.

یعقوبیان در ادامه با اشاره به اینکه ۱۳ آبان لزوم حفظ شعار مبارزه با استکبار توسط ملت ایران است، افزود: ۱۳ آبان‌ماه به همه ما متذکر می‌‍‌‌شود، و امروزه باید نسل جوان و نوجوان ما نیز تلاش کنند، تا از انقلاب اسلامی شناخت کافی داشته باشد.

وی در ادامه با دعوت از مردم شریف شهرستان رشتخوار جهت حضور حداکثری در راهپیمایی ۱۳ آبان‌ماه گفت: مردم شریف شهرستان رشتخوار، همواره در تمامی عرصه‌های انقلاب اسلامی با حضور پررنگ خود، یار و یاور رهبر و انقلاب بوده‌اند، و ۱۳ آبان امسال نیز با حضور حداکثری خود همراه با تمام ملت ایران حماسه‌ای  دیگر خلق خواهند کرد.

انتهای پیام/

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای