خطیب نماز جمعه شهرستان رشتخوار:

تمام وقایع ۱۳ آبان به شیطان بزرگ آمریکا بر می‌گردد

خطیب نماز جمعه شهرستان رشتخوار گفت: روز دانشجوو دانش آموز، تسخیر لانه جاسوس آمریکا در ایران و روز تبعید حضرت امام (ره) و تمام وقایعی که در این روز رخ داده است به یک صورتی به شیطان بزرگ آمریکا برمی‌گردد.

به گزارش چهل ماه نیوز، حجت الاسلام احمد طیبی خطیب نماز جمعه شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جمع پرشور نمازگزاران این هفته مسجد علی ابن ابی طالب شهرستان رشتخوار در خطبه دوم نماز جمعه این هفته با اشاره به قرار گرفتن در آستانه روز فرهنگ عمومی، گفت: بر اساس مصوبه شورای  عالی انقلاب فرهنگی، هر شهر و شهرستانی می‌تواند شورای فرهنگ عمومی داشته باشد، یک شورایی که فرهنگ آن منطقه را بررسی و پیگیری کنند و نقاط قوت را تقویت و نقاط ضعف را برطرف کنند.

وی در ادامه با توجه به قرار گرفتن در آستانه ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی گفت: روز دانشجوو دانش آموز، تسخیر لانه جاسوس آمریکا در ایران و روز تبعید حضرت امام (ره) و تمام وقایعی که در این روز رخ داده است به یک صورتی به شیطان بزرگ آمریکا برمی‌گردد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه امام(ره) با روحیه استکبار ستیزی و آن روح مبارز خود با آمریکا بر ملت ما دمید، گفت: توصیه امام(ره) این بود، که هیچگاه با شیطان بزرگ آشتی نکنید.

خطیب نماز جمعه شهرستان رشتخوار با تاکید بر فرمایشات مقام معظم رهبری نیز درمناسبت‌های مختلف، گفت: مقام معظم رهبری بارها روحیه استکباری و شیطانی آمریکا را گوشزد و مصلاحه با آمریکا را نهی کردند و شیطان بودن آمریکا را به طرق مختلف ثابت کردند، که امروز برای ملت ما این مسئله روشن تر و آشکار تر شده است.

 

 

حجت الاسلام طیبی در ادامه با توجه به سخنان مقام معظم رهبری در رابطه با عهد شکنی‌های آمریکا که به صورت‌های مختلف انجام شده است، گفت: آمریکا تنها با رهبری، نهادهای انقلابی و دولت ایران خسومت ندارد، آنها با ملت، مذهب، فرهنگ و اصل این اعتقادات در ایران خسومت دارند، که الحمدالله امروز ندای واحدی در کشور در بین مردم و مسئولین شاهد هستیم.

وی با شاره به ۱۳ آبان ماه و با دعوت از اقشار مختلف مردم جهت حضوردر راهپیمایی ۱۳ آبان گفت : راهپیمایی ۱۳ آبان فردا ساعت ۹ صبح از مقابل سپاه ناحیه شهرستان رشتخوار آغاز خواهد شد، و این انتظار هست تمام اقشارانشالله در این راهپیمایی شرکت کنند، و انزجار خودشان را از خوی استکباری شیطان بزرگ آمریکا اعلام کنند.

وی همچنین در آستانه اربعین حسینی با اشاره به سعادتی که نصیب افرادی که عازم این سفر شدند، افزود: اربعین حسینی علاوه به ‌بهره‌مندی ثواب زیارت یک اعلام موجودیت عظیم، یک ندای بلند و یک پرچم برافراشته از سوی ولایتمداران، دوستداران خاندان ولایت، به تمام دنیا است، که هیچ مکتب، دین و مذهبی، در دنیا این چنین ظرفیتی را ندارد که حدود ۲۰ میلیون نفر را جمع کند، شیعه و دستگاه اباعباله الحسین(ع)   دارای این چنین وسعت و توانی است.

انتهای پیام/

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای