همزمان با ایام رحلت رسول اکرم(ص) و شهادت امام رضا(ع)؛

کاروان پیاده خانواده شهدا رشتخوار به پابوس امام مهربانی اعزام می‌شوند

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رشتخوار همزمان با ایام رحلت رسولی اکرم(ص) و شهادت امام رضا(ع) و امام حسن مجتبی(ع) از اعزام کاروان 25 نفره خانواده شهدای این شهرستان در قالب کاروان پیاده با طی مسافت 50 کیلومتری باغچه به مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش چهل ماه نیوز، محسن سلطانی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ما، ضمن تسلیت پیشاپیش ایام رحلت رسول اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) از اعزام کاروان ۲۵ نفره خانواده شهدا این شهرستان به حرم امام مهربانی در قالب کاروان پیاده خبر داد و افزود: امسال برای دومین سال متوالی کاروان پیاده  متشکل از خانواده شهدای شهرستان رشتخوار مسیر ۵۰ کیلومتری باغچه تا حرم مطهر امام مهربانی را پای پیاده طی خواهند کرد.

 

 

سلطانی به حضور خواهران، همسران و برادران شهید در غالب این کاروان پیاده اشاره کرد و یادآور شد: ۲۵ نفر از خانواده معظم شهدای شهرستان رشتخوار در این مسیر همراه با دیگر خانواده شهدای شهرستان‌های استان به پابوس امام رضا(ع)  مشرف خواهند شد.

 

 

وی در ادامه افزود: با توجه به قرار گرفتن در آستانه  ایام رحلت رسول اکرم(ص) و شهادت امام حسن(ع) و امام رضا(ع) خانواده شهدا شهرستان رشتخوار برای شرکت در مراسم عزاداری این ایام را به مدت یک هفته در پابوس حرم ثامن الحجج حضور خواهند داشت.

 

 

 

انتهای پیام/

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای