با رصد پلیس فتا در فضای سایبر؛

عامل انتشار محتویات مبتذل و مستهجن در رشتخوار دستگیر شد

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رشتخوار گفت: جوان 23 ساله که اقدام به انتشار محتویات مبتذل و مستهجن در فضای مجازی و گروهای تلگرامی در سطح شهرستان رشتخوار کرده بوده، با رصد پلیس فتا این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش چهل ماه نیوز، ابوالحسن وفایی فرمانده انتظامی شهرستان رشتخوار صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به شناسایی و دستگیری جوان متخلف در فضای مجازی این شهرستان گفت: جوان ۲۳ ساله که اقدام به انتشار محتویات مبتذل و مستهجن در فضای مجازی  و گروهای تلگرامی در سطح شهرستان رشتخوار کرده بوده، با رصد پلیس فتا این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

 

 

 

وی در ادامه همین مطلب و با توجه به اعترافات این شخص گفت: در بازجویی‌های به عمل آمده با ارائه ادله و مدارک موجود از سوی  پلیس فتا شهرستان شخص متخلف به جرم خود اعتراف و وی انگیزه خود را از این اقدام سرگرمی در فضای مجازی عنوان کرده است.

 

 

وفایی در افزود: این جوان ۲۳ متخلف پس از اعتراف به جرم، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی در شهرستان شد.

 

 

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان رشتخوار ضمن یادآوری مزایا ایجاد شده در فضای مجازی عنوان داشت: با توجه به اینکه انتشار محتویات مستهجن در فضای مجازی از مصادیق جرائم رایانه‌ای بوده، و از طرفی تائثیر بسیار مخربی در روحیه شهروندان دارد،اذا کاارشناسان پلیس فتا شهرستان با رصد و پایش شبانه‌روزی فضای سایبر نسبت به برخورد با هنجار شکنان اقدام و برخورد جدی خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای