دستگیری قاتل فراری پس از ۸ سال اختفا

فرمانده انتظامی شهرستان کنارک از شناسایی و دستگیری قاتل فراری پس از گذشت هشت سال از وقوع جرم در کوه های کهیر کنارک خبر داد.

دستگیری قاتل فراری پس از 8 سال اختفا

به گزارش چهل ماه نیوز؛ به نقل از چهاربهاران، سرهنگ غلام شهرکی اظهار کرد: در پی قتل مسلحانه و کشته شدن فرد ۸۸ ساله کنارکی در سال ۱۳۸۸ و متواری شدن قاتل از محدوده وقوع جرم، دستگیری فرد خاطی به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با تحقیقات و بررسی‌های انجام شده و اشراف اطلاعاتی کارآگاهان پلیس، مخفی گاه مجرم که فردی ۳۷ ساله بود شناسایی و دستور دستگیری وی صادر شد.

​شهرکی با اشاره به مبارزه با مجرمان نزاع های مسلحانه عنوان کرد: قاتل فراری طی این سال ها در کوه‌های اطراف کهیر زندگی می‌کرد که محل اختفا پس از تحقیقات و اشراف اطلاعاتی به صورت دقیق شناسایی و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد که مجریان قانون پس از هشت سال به فرار وی پایان دادند.
فرمانده انتظامی شهرستان کنارک تصریح کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد تا روند رسیدگی به پرونده هشت ساله به حالت اجرا درآمده و محکوم به علت قتل ارتکابی در دادرسی جوابگو باشد.

وی با اعلام اینکه تلفن ۱۱۰ به صورت شبانه روزی آماده دریافت پیشنهادات و گزارش های مردمی از فعالیت اخلالگران امنیت در جامعه است، تاکید کرد: شهروندان آگاه باشند که کوچکترین گزارش آنها به پلیس مورد بررسی کارشناسی قرار گرفته و ماموران موظف به برخورد با اخلال گران نظم و امنیت، اراذل و اوباش، مزاحمان نوامیس و خرده فروشان مواد مخدر می باشند.

انتهای پیام/
ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای