دبیر پدافند غیر عامل آموزش و پرورش رشتخوار:

خودباوری و حرکت انقلابی باعث مصون سازی کشور است

دبیر پدافند غیر عامل آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار گفت: خود باوری و اقتدار ملی با حرکت انقلابی موجب مصون سازی کشور و حصول اطمینان از مصونیت و آمادگی می‌شود.

به گزارش چهل ماه نیوز، حمید رضا جمشیدیان دبیر پدافند غیر عامل آموزش و پرورش شهرستان رشتخوار صبح امروز همزمان با آغاز هفته پدافند غیر عامل و در حاشیه مراسم زنگ پدافند غیر عامل در مدرسه الزهرا رشتخوار  گفت: خود باوری و اقتدار ملی با حرکت انقلابی موجب مصون سازی کشور و حصول اطمینان از مصونیت و آمادگی می‌شود، لذا در تمام سطوح اصول ایمنی در مدارس شهرستان رشتخوار تلاش شده است.

 

 

وی درادامه همین مطلب با اشاره به برنامه‌های انجام شده در بحث پدافند غیر عامل در سطح مدارس این شهرستان نیز گفت: ۵۰ درصد از مدارس شهرستان به سیستم‌های دوربین مداربسته و ضد سرقت تجهیز شده است.

 

 

وی همچنین با اشاره به کلاس‌های آموزشی با موضوع پدافند غیر عامل گفت: دانش آموزان در مدارس سطح شهرستان با بهره‌گیری از مربیان در بحث‌های پدافند غیر عامل از کلاس‌های یادگیری در این زمینه بهره‌مند خواهند شد.

 

وی همچنین در ادامه با اشاره به اینکه دانش آموزان از مسائل دینی و اخلاقی نیز در این کلاس‌ها بهره‌مند می‌شوند، افزود: کیفیت بخشی به برنامه های آموزشی و تربیتی، تقویت اعتماد به نفس دانش آموزان و اطلاع رسانی صحیح به اولیا، بصیرت افزایی و دشمن‌شناسی از جمله برنامه‌های صورت گرفته در این هفته در مدارس سطح شهرستان خواهد بود.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

 

 

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای