فرماندار شهرستان رشتخوار:

کارآفرینان باید مورد حمایت مسئولان قرار گیرند

فرماندار شهرستان رشتخوار در جلسه کارگروه اشتغال این شهرستان با تاکید بر این نکته که کارآفرینان باید مورد حمایت مسئولان قرار گیرند، گفت: یکی از مهمترین عوامل افزایش اعتیاد، سرقت، طلاق و غیره در کشور بیکاری در بین جوانان است.

به گزارش چهل ماه نیوز، خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال این شهرستان که با حضور جمعی ازجوانان جویای کار این شهرستان همراه بود، گفت: امروز بیکاری برجامعه ما یک تهدید است.

وی با اشاره به اینکه بیکاری امروز مادر تمام خلافکاری‌ها در کشور است، افزود:  یکی از مهمترین عوامل افزایش اعتیاد و طلاق در کشور مطرح بودن بحث بیکاری است.

فرماندار رشتخوار با اشاره به وضعیت ۲ کارخانه مجتمع فولاد این شهرستان و با بیان این مطلب که رشتخوار محکوم به پیشرفت است، نیز گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته امیدواریم تا پایان امسال شاهد به بهره‌برداری رسیدن کارخانه فولاد نور در شهرستان باشیم.

عرب همچنین با تاکید بر اینکه امروز تمام فارغ تحصیلان امکان کار پشت میزی و اداری را نخواهند داشت، افزود: امروز شرایط کشور به نحوی نیست که به محض فارغ تحصیلی میز کار برای فارغ التحصیلان آماه باشد.

وی در ادامه همچنین با اشاره به اینکه امروز باید کارآفرینان ما در سطح شهرستان حمایت همه جانبه چه از سوی مسئولین و مردم شوند، یادآور شد: کاریک کارآفرین را، کارگر در آن مجموعه باید کار خود بداند، اگر اینگونه شد پیشرفت در کار و ایجاد اشتغال در شهرستان رونق می‌گیرد .

وی همچنین پیگیری و داشتن روحیه مطالبه گری از سوی جوانان را لازمه کار و ایجاد اشتغال دانست و افزود: جوانان جویای کار باید با روحیه مطالبه گری و با پیگیری به دستگاه‌های اجرایی مراجعه کنند، و در زمینه طرح‌های اشتغال زا با برنامه ریزی و علاقه از وام‌های اشتغال زایی دستگاه‌های اجرای استفاده کنند.

انتهای پیام/

  • IMG_1078
  • IMG_1085
  • IMG_1094
  • IMG_1102
ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای