کشف بیش از یک تن مواد افیونی در شهریار


فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف یک تن و 20 کیلوگرم مواد مخدر در یک عملیات ویژه و افزایش 100 درصدی کشف مواد نسبت به سال گذشته در غرب استان تهران خبر داد.

 

به گزارش چهل ماه نیوز به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس، محسن خانچرلی اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان تهران با به دست آوردن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر فعالیت مشکوک یک باند بزرگ قاچاق موادمخدر در شهرستان شهریار، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با انجام تحقیقات میدانی و کارهای اطلاعاتی گسترده موفق شدند مخفیگاه قاچاقچیان را در شهرک وائین شهرستان  شهریار مورد شناسایی قرار دهند.

وی بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی ویژه وارد مخفیگاه قاچاقچیان شده  و سه قاچاقچی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران ادامه داد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک تن و ۲۰ کیلوگرم تریاک کشف کرده و سه دستگاه خودرو را نیز توقیف کردند.

خانچلری با اشاره به افزایش ۱۰۰ درصدی کشف موادمخدر نسبت به سال قبل، خاطرنشان کرد: متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای