در قالب گروه‌های جهادی؛

خدمات رایگان پزشکی در مناطق محروم رشتخوار ارائه می‌شود

بیش از 35 پزشک، دندان‌پزشک و پرستار در قالب گرو‌های جهادی برای نخستین بار به مدت 4 روز در مناطق محروم بخش جنگل رشتخوار به محرومین خدمت رسانی می‌کنند.

 

به گزارش چهل ماه نیوز، صبح امروز جلسه گروه‌های جهادی در خصوص اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم بخش جنگل شهرستان رشتخوار با حضورفرماندار، فرمانده سپاه و جمعی از مسئولین محلی شهرستان رشتخوار برگزار شد.

در ابتدای این مراسم خالقداد عرب فرماندار شهرستان رشتخوار ضمن تبریک پیشاپیش عید قربان در رابطه با حضور گروه‌های جهادی در مناطق محروم این شهرستان گفت: جهادگران اردوهای جهادی سفیران انقلاب هسستند، که در محرومترین نقاط کشور خدمت‌رسانی می‌کنند.

 

وی در ادامه با تاکید بر فراهم شدن شرایط هرچه بهتر حضور گروه‌های جهادی در مناطق محروم این شهرستان، اظهار داشت: باید با برنامه ریزی شرایط هرچه بهتر حضور جهادگران را در مناطق محروم فراهم کنیم.

 

در ادامه سرهنگ جاوید مسئول گروه‌های جهادی در مناطق محروم شهرستان رشتخوار با اشاره به اینکه جهادگران اردوهای جهادی برای دومین سال متوالی در مناطق محروم این شهرستان خدمت رسانی می‌کنند، افزود: دانشگاه افسری امام حسین(ع) با توجه به تاکیدات و سخنان مقام معظم رهبری در تلاش جهت رفع محرومیت زدایی در مناطق محروم کشور با تشکیل و خدمت رسانی گروهای جهادی است.

جاوید در ادامه  به حضورتیم پزشکی جهادگر برای نخستین بار در مناطق محروم بخش جنگل رشتخوار اشاره کرد و یادآور شد: بیش از ۳۵ پزشک، دندانپزشک و پرستار به مدت ۴ روز در مناطق محروم بخش جنگل و روستاهای این بخش به محرومین خدمات رسانی رایگان خواهند کرد.

 

وی در ادامه به تلاش جهت فراهم شدن حضور پزشکان متخصص نیز در این گروه پزشکی جهادی اشاره کرد و تصریح داشت: تلاش خواهیم کرد تا با حضور پزشکان متخصص در این گروه جهادی با امکانات کامل پزشکی بهترین خدمات را به محرومین این بخش از جنگل شهرستان رشتخوار برسانیم.

 

علی یعقوبیان فرمانده سپاه شهرستان رشتخوار در ادامه این جلسه ضمن تبریک ایام عید قربان و غدیر و تیریک ایام دهه امامت و ولایت، افزود: از سال گذشته و با حضور اولین گروه از گروه‌های جهادی دانشگاه امام حسین(ع) در مناطق محروم  شهرستان رشتخوار سنگ بنای خوبی در مناطق محروم این شهرستان نهاده شد.

 

وی با اشار به اینکه هم اکنون بیش از ۹۰ جهادگر اردوهای جهادی از دانشگاه امام حسین(ع) نیز در زمینه عمرانی، خدماتی در مناطق محروم این شهرستان در حال فعالیت هستند، اظهار داشت: ۷ واحد مسکونی به واسطه  حضور۹۰ جهادگر که در قالب ۷ گروه خدمت رسانی‌میکنند تا پایان شهریور در روستاهای محروم شهرستان رشتخوار ساخته می‌شود.

انتهای پیام/

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای