در راستای ایجاد اشتغال؛

بیش از ۲۰ میلیارد ریال وام به مددجویان کمیته امداد رشتخوار اعطا شد

سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رشتخوار گفت: در سال 96، بیش از 20 میلیارد و 640 میلیون ریال وام کارگشایی و کارانگیزی به مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت شد.

به گزارش چهل ماه نیوز، مجید حسین زاده سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان رشتخوار صبح امروز در رابطه با اعطای وام مددجویی بین مددجویان تحت پوشش این نهاد گفت: در راستای حمایت از مددجویان و ایجاد اشتغال در سطح شهرستان بیش از ۲۰ میلیارد و ۶۴۰ میلیون ریال وام مددجویی به نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) رشتخوار اعطا شد.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۱۵۰ مددجو کمیته امداد این شهرستان از این وام‌های مددجویی بهره‌مند شده‌اند، افزود: نهاد کمیته امداد امام خمینی(ره) همواره در تلاش است، تا با حمایت نیازمندان و تشویق مددجویان به انجام کار در زمینه اشتغال در سطح شهر و روستاها گام‌های موثری بر دارد.

حسین زاده در ادامه و در همین رابطه از راه‌اندازی بیش از ۳۷ پنل خورشیدی برای مددجویان این شهرستان در آینده نزدیک خبر داد و یادآور شد: بیش از ۳۷ پنل خورشیدی برای مددجویان شهرستان با اعطای وام‌های ۲۳۰ میلیون ریالی خریداری و به زودی این پنل‌ها نسب و راه اندازی می‌شوند.

وی در ادامه از درآمد ماهانه حداقل ۶میلیون ریال در این طرح، برای مددجویان خبر داد و تصریح کرد: در این طرح با تفاهم نامه‌ای که با اداره برق شهرستان منعقد گردیده است، برق تولیدی این پنل‌های خورشیدی به مدت ۲۰ سال از مددجویان کمیته امداد این شهرستان خریداری می‌شود.

سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) همچنین از همکاری این نهاد در جهت ساخت ۷ منزل مسکونی مددجویی با گروهای جهادی در این شهرستان خبر داد و افزود: کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رشتخوار در زمینه حمایت های صورت گرفته از مددجویان و با همکاری با گروه‌های جهادی بیش از یک میلیارد و پنجاه میلیون ریال کمک هزینه ساخت منازل مددجویی را انجام داده است.

انتهای پیام/

 

ایمیل مستقیم : 40Mahnews@gmail.com         سامانه پیامک :    به زودی ... 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چند رسانه ای